Bardzo wyrównaną rywalizację oglądali dziś kibice w Częstochowie podczas II rudny DMPJ. Młodzieżowcy Grupy Azoty Unii Tarnów zajęli 5 miejsce, ale stracili tylko 3 oczka do zwycięzców, zawodników forBET Włókiniarza Częstochowa. Po 8 punktów zdobyli Patryk Rolnicki i Mateusz Cierniak. Ten pierwszy mógł zanotować lepszy wynik, ale przytrafił mu się defekt na 2 pozycji. 3 punkty dorzucił Dawid Rempała.
I. forBET Włókniarz Częstochowa – 22 pkt
1. Bartosz Świącik – 1 (0,t,1,-)
2. Mateusz Świdnicki – 4 (-,2,1,1)
3. Adrian Woźniak – 9 (-,3,3,3)
22. Michał Gruchalski – 8 (3,3,2)
II. Orzeł Łódź – 21 pkt
7. Jakub Miśkowiak – 10 (2,2,3,3)
8. Mateusz Błażykowski – 5 (1,0,3,1)
9. Maciej Kuromonow – 6 (1,2,2,1)
III-IV. Speed Car Motor Lublin – 20 pkt
10. Wiktor Lampart – 12 (3,3,3,3)
11. Oskar Bober – 0 (t,w/2min,w/2min,w/2min)
12. Emil Peroń – 8 (2,1,3,2)
III-IV. ROW Rybnik – 20 pkt
4. Robert Chmiel – 11 (2,3,3,3)
5. Lars Skupień – 6 (1,t,3,2)
6. Przemysław Giera – 3 (w/u,2,u,1)
V. Grupa Azoty Unia Tarnów – 19 pkt
19. Patryk Rolnicki – 8 (2,3,d,3)
20. Dawid Rempała – 3 (1,1,1,0)
21. Mateusz Cierniak – 8 (2,2,2,2)
VI. Stal Rzeszów – 15 pkt
13. Arkadiusz Potoniec – 0 (-,d,-,-)
14. Michał Curzytek – 8 (3,3,2,d)
15. Mateusz Rząsa – 1 (1,d,-,w/2min)
26. Aureliusz Bieliński – 6 (2,w,2,2)
VII. KSM Krosno – 6 pkt
16. Daniel Bajor – 0 (w/u,ns,ns,ns)
17. Krystian Stefanów – 3 (1,1,1,w/2min)
18. Konrad Stec – 3 (0,d,2,1)
Bieg po biegu:
1. Gruchalski, Chmiel, Skupień, Świącik
2. Lampart, Miśkowiak, Błażykowski, Bober (t)
3. Curzytek, Bieliński, Stefanów, Bajor (w)
4. Gruchalski, Rolnicki, Rempała, Świącik (t)
5. Chmiel, Miśkowiak, Kuromonow, Giera (w)
6. Lampart, Peroń, Rząsa, Potoniec (d)
7. Rolnicki, Cierniak, Stefanów, Stec
8. Woźniak, Kuromonow, Świącik, Błażykowski
9. Chmiel, Giera, Peroń, Bober (w)
10. Curzytek, Cierniak, Rempała, Rząsa (d)
11. Woźniak, Świdnicki, Stefanów, Bajor
12. Chmiel, Curzytek, Bieliński (w), Skupień (t)
13. Błażykowski, Kuromonow, Bajor, Stec (d)
14. Peroń, Cierniak, Rempała, Bober (w)
15. Woźniak, Bieliński, Świdnicki, Curzytek (d)
16. Skupień, Stec, Bajor, Giera (u)
17. Miśkowiak, Cierniak, Kuromonow, Rolnicki (d)
18. Lampart, Gruchalski, Świdnicki, Bober (w)
19. Rolnicki, Skupień, Giera, Rempała
20. Miśkowiak, Bieliński, Błażykowski, Rząsa (w)
21. Lampart, Peroń, Stec, Stefanów (w)
wyniki: www.wsportowefakty.wp.pl