Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Terminarz rozgrywek 2022

1 runda:
9 kwietnia: Unia Tarnów – SpecHouse PSŻ Poznań 46:44
Polonia Piła – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 47:43
Texom Stal Rzeszów – OK Bedmet Kolejarz Opole 30:28
Optibet Lokomotiv Daugavpils – pauzuje

 

2 runda:
16 kwietnia: Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Texom Stal Rzeszów 46:42
17 kwietnia: Optibet Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów 59:31
18 kwietnia: SpecHouse PSŻ Poznań – Polonia Piła 66:24
OK Bedmet Kolejarz Opole – pauzuje

 

3 runda:
24 kwietnia: OK Bedmet Kolejarz Opole – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 58:32
24 kwietnia: Polonia Piła – Optibet Lokomotiv Daugavpils 45:45
23 kwietnia: Texom Stal Rzeszów – SpecHouse PSŻ Poznań 42:48
Unia Tarnów – pauzuje

 

4 runda:
30 kwietnia: Unia Tarnów – Polonia Piła 51:39
1 maja: Optibet Lokomotiv Daugavpils – Texom Stal Rzeszów 47:42
1 maja: SpecHouse PSŻ Poznań – OK Bedmet Kolejarz Opole 52:38
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – pauzuje

 

5 runda:
8 maja: Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – SpecHouse PSŻ Poznań 38:51
8 maja: OK Bedmet Kolejarz Opole – Optibet Lokomotiv Daugavpils 53:37
9 lipca: Texom Stal Rzeszów – Unia Tarnów 51:38
Polonia Piła – pauzuje

 

6 runda:
21 maja: Polonia Piła – Texom Stal Rzeszów 40:49
22 maja: Optibet Lokomotiv Daugavpils – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 44:45
21 maja 16:00 Unia Tarnów – OK Bedmet Kolejarz Opole 33:57
SpecHouse PSŻ Poznań – pauzuje

 

7 runda:
28 maja 14:00 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Unia Tarnów 58:32
OK Bedmet Kolejarz Opole – Polonia Piła 65:24
10 lipca: SpecHouse PSŻ Poznań – Optibet Lokomotiv Daugavpils 53:37
Texom Stal Rzeszów – pauzuje

 

8 runda:
4 czerwca: Polonia Piła – OK Bedmet Kolejarz Opole 37:53
4 czerwca: Unia Tarnów – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 35:55
5 czerwca: Optibet Lokomotiv Daugavpils – SpecHouse PSŻ Poznań 48:42
Texom Stal Rzeszów – pauzuje

 

9 runda:
12 czerwca: Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Optibet Lokomotiv Daugavpils 52:38
12 czerwca: OK Bedmet Kolejarz Opole – Unia Tarnów 58:32
11 czerwca: Texom Stal Rzeszów – Polonia Piła 62:28
SpecHouse PSŻ Poznań – pauzuje

 

10 runda:
19 czerwca: Unia Tarnów – Texom Stal Rzeszów 52:37
18 czerwca: SpecHouse PSŻ Poznań – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 37:53
8 lipca: Optibet Lokomotiv Daugavpils – OK Bedmet Kolejarz Opole 48:42
Polonia Piła – pauzuje

 

11 runda:
26 czerwca: Texom Stal Rzeszów – Optibet Lokomotiv Daugavpils 43:47
26 czerwca: Polonia Piła – Unia Tarnów 38:52
25 czerwca: OK Bedmet Kolejarz Opole – SpecHouse PSŻ Poznań 43:43
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – pauzuje

 

12 runda:
3 lipca: SpecHouse PSŻ Poznań – Texom Stal Rzeszów 49:41
3 lipca: Optibet Lokomotiv Daugavpils – Polonia Piła 59:31
2 lipca: Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – OK Bedmet Kolejarz Opole 48:42
Unia Tarnów – pauzuje

 

13 runda:
16 lipca: Polonia Piła – SpecHouse PSŻ Poznań 39:50
17 lipca: Unia Tarnów – Optibet Lokomotiv Daugavpils 38:52
17 lipca: Texom Stal Rzeszów – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 46:44
OK Bedmet Kolejarz Opole – pauzuje

 

14 runda:
24 lipca: SpecHouse PSŻ Poznań – Unia Tarnów 58:32
23 lipca: Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Polonia Piła 58:32
23 lipca: OK Bedmet Kolejarz Opole – Texom Stal Rzeszów 48:42
Optibet Lokomotiv Daugavpils – pauzuje

 

1 runda play-off
sobota, 6 sierpnia 2022 / niedziela, 7 sierpnia 2022
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej
Data rezerwowa
piątek, 12 sierpnia 2022, niedziela, 14 sierpnia 2022, poniedziałek, 15 sierpnia 2022

 

2 runda play-off
sobota, 20 sierpnia 2022 / niedziela, 21 sierpnia 2022
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej
Data rezerwowa
sobota, 27 sierpnia 2022, niedziela, 28 sierpnia 2022
sobota, 3 września 2022, niedziela, 4 września 2022

 

3 runda play-off
niedziela, 11 września 2022
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
Data rezerwowa
poniedziałek, 12 września 2022
piątek, 16 września 2022

 

4 runda play-off
niedziela, 18 września 2022
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
Data rezerwowa
sobota, 24 września 2022, niedziela, 25 września 2022

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST