Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Zawodnicy Grupy Azoty Unii Tarnów walczą o awans, Zarząd o stadion!

06/07/2017 10:55:46
Redakcja

Od blisko 2 lat toczą się rozmowy pomiędzy włodarzami miasta Tarnowa, a Unią Tarnów ŻSSA w temacie dotyczącym remontu stadionu. Czas mija, a w temacie nadal nie mamy żadnej jasności. Najpierw nikt nie brał w ogóle pod uwagę głosów władz klubu żużlowego oraz piłkarskiego o rozdzielności stadionów. Później postanowiono udawać zdziwienie, że w ogóle kluby zgłaszają zastrzeżenia czy też swoje propozycje.

Niespełna dwa miesiące temu dobyło się spotkanie Prezydenta Miasta z prezesem Unii Tarnów ŻSSA oraz właścicielami klubu. Efekt tego spotkania w postaci oświadczenia władz klubu prezentowaliśmy tutaj. (link)

Dzięki pomocy i zaangażowaniu Radnego Miasta – Pana Kazimierza Żurowskiego w zeszłym tygodniu miejsce miała Komisja Sportu Miasta. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć rozważano wówczas postulaty zgłoszone przez klub żużlowy i piłkarski. Szkoda tylko, że tak późno.

Prezes Spółki Żużlowej po raz kolejny stanowczo domagał się odpowiedzi na pytanie czy miasto posiada wielokrotnie obiecywane środki finansowe na wykonanie podstawowych i najpilniejszych remontów. Remonty te są niezbędne do uzyskania licencji po ewentualnym awansie drużyny do PGE Ekstraligi. Dziś wiemy, że pomimo wcześniejszych deklaracji takich środków w budżecie w ogóle nie zaplanowano.

Tymczasem już za kilka dni stadion w Tarnowie odwiedzą władze Ekstraligi Żużlowej w ramach inspekcji obiektów żużlowych w Polsce. Prezes Łukasz Sady cały czas zabiega o możliwość spotkania władz Ekstraligi z Prezydentem Miasta.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST