Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Zwycięstwo Sparty i Falubazu, III miejsce Jaskółek

07/15/2015 19:40:28
Redakcja

Młodzieżowcy Betardu Sparty Wrocław i SRAR Falubazu Zielona Góra okazali się najlepsi w III rundzie Ligi Juniorów w Tarnowie. Na trzecim miejscu uplasowały się ekipy z Tarnowa i Rzeszowa.

W drużynie Jaskółek sześć oczek wywalczył Patryk Rolnicki, który zostawił po sobie najlepsze wrażenie. Słabiej pojechał tym razem Ernest Koza, który uzbierał pięć punktów. Takim samym dorobkiem punktowym może pochwalić się Arkadiusz Madej, a oczko mniej wywalczył Damian Dąbrowski.

I – II. SPAR Falubaz Zielona Góra – 23:
13. Alex Zgardziński – 5+1 (2*,2,1,-)
14. Krystian Pieszczek – 8 (3,-,3,2)
15. Adam Strzelec – 5+2 (-,2*,1*,2)
26. Arkadiusz Potoniec – 5+1 (1*,3,1)

I – II. Betard Sparta Wrocław – 23:
1. Maksym Drabik – 11 (3,3,2,3)
2. Adrian Gała – 7+2 (1,1*,3,2*)
3. Damian Dróżdż – 5+2 (2*,1*,2,0)

III – IV. PGE Stal Rzeszów – 20:
7. Artur Czaja – 8 (3,3,2,w)
8. Krystian Rempała – 9 (0,3,3,3)
9. Grzegorz Bassara – 3 (1,0,1,1)

III – IV. Unia Tarnów – 20:
10. Ernest Koza – 5+1 (1*,3,1,-)
11. Damian Dąbrowski – 4 (2,2,-,0)
12. Arkadiusz Madej – 5+1 (0,-,3,2*)
25. Patryk Rolnicki – 6+1 (1,2*,3)

V. KS Toruń – 14:
16. Dawid Krzyżanowski – 9 (1,3,2,3)
17. Marcin Turowski (gość)* – 0 (d,-,0,0)
18. Tomasz Przywieczerski – 4 (2,0,1,1)
27. Marcin Kościelski – 1 (1)

VI – VII. Fogo Unia Leszno – 13:
4. Bartosz Smektała – 5 (0,2,3,0)
5. Marcin Nowak – 8 (2,2,2,2)
6. Michał Piosicki (gość)* – 0 (w,w,-,-)

VI – VII. MRGARDEN GKM Grudziądz – 13:
19. Hubert Łęgowik – 10 (1,3,3,3)
20. Mateusz Danielewicz – 3 (0,1,1,1)
21. Mike Trzensiok – 0 (w,-,-,-)

* Punkty Marcina Turowskiego i Michała Piosickiego nie wliczały się do łącznego dorobku ich drużyn.

Bieg po biegu:
1. Drabik, Nowak, Gała, Smektała
2. Czaja, Dąbrowski, Koza, Rempała
3. Pieszczek, Zgardziński, Krzyżanowski, Turowski (d4)
4. Drabik, Dróżdż, Łęgowik, Danielewicz
5. Czaja, Smektała, Bassara, Piosicki (w/u)
6. Koza, Zgardziński, Potoniec, Madej
7. Łęgowik, Przywieczerski, Kościelski, Trzensiok (w/2min)
8. Rempała, Drabik, Dróżdż, Bassara
9. Smektała, Dąbrowski, Rolnicki, Piosicki (w/2min)
10. Potoniec, Strzelec, Danielewicz
11. Krzyżanowski, Dróżdż, Gała, Turowski
12. Pieszczek, Nowak, Zgardziński, Smektała
13. Rempała, Krzyżanowski, Bassara, Przywieczerski
14. Madej, Rolnicki, Danielewicz
15. Gała, Pieszczek, Strzelec, Dróżdż
16. Krzyżanowski, Nowak, Przywieczerski
17. Łęgowik, Czaja, Bassara
18. Drabik, Gała, Koza, Dąbrowski
19. Łęgowik, Nowak, Danielewicz
20. Rempała, Strzelec, Potoniec, Czaja (w/2min)
21.
Rolnicki, Madej, Przywieczerski, Turowski

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 


Muszynianka

Powiat Tarnowski

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST