Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Żużlowcy odwiedzili kolejną szkołę

01/03/2017 10:55:40
Redakcja

Jakub Jamróg i Dawid Knapik – adept szkółki, duża nadzieja tarnowskiego żużla wraz z trenerami Pawłem Baranem i Mirosławem Cierniakiem odwiedzili dzisiaj rano Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wierzchosławicach.

Podczas spotkania z przedstawicielami Grupy Azoty Unii Tarnów panowała jak zwykle doskonała atmosfera, a młodzież zadawała dużo ciekawych pytań.

Sponsorzy i partnerzy

Małopolska

wesbud

Nowrem Group

ReDrog S.C.

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

Muszynianka

Chemart

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

Skup Aut Małopolska

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

Kącik Piękna Tarnów

Megael Hurtownia Elektryczna

Zakład Optyczny Edward Kluza
F.H.U Tomasz Ostręga

Autona



MK OKNO

FRB STASIAK

RGD

CANPACK

Sigma

Dom Weselny

Grupa Alex

Canpack

Maluka

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST