PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Żużlowcy nominowani

01/13 0:00:00
Redakcja

Tarnowscy żużlowcy zostali nominowani w Tarnowskim Plebiscycie Sportowym na najpopularniejszego sportowca regionu w sezonie 2013.

Sportowcy zostali podzieleni na dwie kategorie – junior i senior. W kategorii junior można oddawać głosy na trzeciego juniora świata – Kacpra Gomólskiego, natomiast wśród seniorów na Janusza Kołodzieja oraz byłego już zawodnika JaskółekMacieja Janowskiego.

Głosować można na dwa sposoby. Pierwszym jest specjalny kupon konkursowy drukowany w każdym wydaniu Gazety Krakowskiej. Drugim wysłanie SMS. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj: http://tarnow.naszemiasto.pl/artykul/2117300,tarnowski-plebiscyt-sportowy-wybieramy-najpopularniejszych,id,t.html

Kacper Gomólski (Unia Tarnów) (JUNIOR.29) SMS pod nr 72355 o treści JUNIOR.29
Maciej Janowski (Unia Tarnów) (SENIOR.31) SMS pod nr 72355 o treści SENIOR.31
Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) (SENIOR.30) SMS pod nr 72355 o treści SENIOR.30

Głosowanie trwa do 10 lutego. Wśród osób, które nadeślą lub doręczą osobiście kupony do tarnowskiego oddziału Gazety Krakowskiej rozlosowane zostaną nagrody niespodzianki.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez