Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Zapowiedź 6 kolejki Elitserien

11/06/2013 0:00:00
Redakcja

We wtorek 11 czerwca odbędzie się 6 kolejka Szwedzkiej Elitserien. Jak co tydzień na Szwedzkich torach nie zabraknie zawodników Unii Tarnów.

Na początek spotkanie Pirarterny Motali z Hammarby Sztokholm. W drużynie gospodarzy po raz kolejny zabraknie Macieja Janowskiego. Magic miał słaby początek sezonu w Szwecji i jak do tej pory zastępowany jest innymi zawodnikami. Z kolei w drużynie Hammarby pojawią się dwaj inni zawodnicy Jaskółek. Będą to znajdujący się wciąż w dobrej dyspozycji Artem Laguta oraz Leon Madsen. Dla Duńczyka będzie to drugi mecz po przerwie spowodowanej kontuzją. Leon trenował w Ostrowie, a następnie zaliczył zawody w Gnieźnie, w których zdobył 3 punkty. Sam trener Marek Cieślak zauważył, że Madsenowi brakuje jazdy, więc liczymy, że z każdym biegiem forma będzie szła w górę. Dla gości będzie to ciężki, ale bardzo ważny mecz, ponieważ okupują ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Poczynania naszych zawodników będzie można śledzić również w meczu Elit Vetlandy z Dackarną Malilla. W drużynie Mistrzów Szwecji wystartują Martin Vaculik oraz Janusz Kołodziej. Wydaje się, że Słowak ma już za sobą problemy sprzętowe z początku sezonu. W kolejnych zawodach notuje coraz lepsze wyniki, coraz rzadziej przytrafiają się wpadki. Janusz Kołodziej również nie mógł być zadowolony z formy sprzętowej, ale ostatnie występy pokazują, że i u niego pojawiła się w tej kwestii znaczna poprawa. To dobra wiadomość dla Bose Wirebranda, który liczy na dobrą postawę tych zawodników, bowiem na początku sezonu uciekło już sporo punktów. W składzie awizowanym zespołu z Malilli widnieje nazwisko Patricka Hougaarda, jednak zawodnik ten zaliczył groźny upadek w lidze Angielskiej i nie wiadomo czy będzie mógł wystąpić w tym meczu.

Początek wszystkich spotkań o godzinie 19.00. Wszystkich Kibiców zapraszamy na wieczorną relację.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST