Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Zapowiedź 12 kolejki Elitserien

29/07/2013 0:00:00
Redakcja

We wtorek, 30 lipca zostanie rozegrana kolejna kolejka szwedzkiej Elitserien. Będzie to już 12 runda rozgrywek, coraz bliżej więc ważne rozstrzygnięcia. Wszystkie drużyny potrzebują punktów, o które będą walczyć również nasi zawodnicy, a więc powinno być bardzo ciekawie.

Duże emocje czekać będą kibiców w Vastervik. Miejscowa drużyna podejmie coraz bardziej rozpędzoną ekipę Elit Vetlandy. Vastervik to obecnie wicelider tabeli. Zawodnicy świetnie jeżdżą na swoim torze. Z drugiej strony ekipa, która po słabym początku szybko gromadzi punkty. Kolejne dwa mogą dać im awans o jedną pozycję w tabeli, a więc walka będzie ciekawa. W ekipie Bose Wirebranda tradycyjnie pojadą Martin Vaculik i Janusz Kołodziej. Obydwaj nasi zawodnicy są mocnym punktami swojego klubu i miejmy nadzieję, że tak będzie również podczas najbliższej kolejki.

W innym meczu Hammarby Sztokholm podejmie Smedernę Eskilstuna. O ekipie gospodarzy nie można powiedzieć wiele dobrego. Zajmuje ona ostatnie miejsce w tabeli, a ostatnio zostali rozbici przez Vastervik. Na domiar złego na uraz narzeka najlepszy zawodnik gospodarzy – Grzegorz Walasek. Polak znajduje się co prawda w awizowanym składzie, ale sam przyznaje, że nie czuje się najlepiej. W składzie widnieje także nazwisko naszego zawodnika – Leona Madsena. Duńczyk podobnie jak jego drużyna nie może być zadowolony z ostatnich wyników. Trzymamy kciuki jednak, aby nastąpiło przełamanie.

Mecze już tradycyjnie rozpoczną się o godzinie 19.00.

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST