Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Zapowiedź 12 kolejki Elitserien

29/07/2013 0:00:00
Redakcja

We wtorek, 30 lipca zostanie rozegrana kolejna kolejka szwedzkiej Elitserien. Będzie to już 12 runda rozgrywek, coraz bliżej więc ważne rozstrzygnięcia. Wszystkie drużyny potrzebują punktów, o które będą walczyć również nasi zawodnicy, a więc powinno być bardzo ciekawie.

Duże emocje czekać będą kibiców w Vastervik. Miejscowa drużyna podejmie coraz bardziej rozpędzoną ekipę Elit Vetlandy. Vastervik to obecnie wicelider tabeli. Zawodnicy świetnie jeżdżą na swoim torze. Z drugiej strony ekipa, która po słabym początku szybko gromadzi punkty. Kolejne dwa mogą dać im awans o jedną pozycję w tabeli, a więc walka będzie ciekawa. W ekipie Bose Wirebranda tradycyjnie pojadą Martin Vaculik i Janusz Kołodziej. Obydwaj nasi zawodnicy są mocnym punktami swojego klubu i miejmy nadzieję, że tak będzie również podczas najbliższej kolejki.

W innym meczu Hammarby Sztokholm podejmie Smedernę Eskilstuna. O ekipie gospodarzy nie można powiedzieć wiele dobrego. Zajmuje ona ostatnie miejsce w tabeli, a ostatnio zostali rozbici przez Vastervik. Na domiar złego na uraz narzeka najlepszy zawodnik gospodarzy – Grzegorz Walasek. Polak znajduje się co prawda w awizowanym składzie, ale sam przyznaje, że nie czuje się najlepiej. W składzie widnieje także nazwisko naszego zawodnika – Leona Madsena. Duńczyk podobnie jak jego drużyna nie może być zadowolony z ostatnich wyników. Trzymamy kciuki jednak, aby nastąpiło przełamanie.

Mecze już tradycyjnie rozpoczną się o godzinie 19.00.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST