Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

X miejsce Bjerre w I rundzie SEC

06/30/2017 21:56:52
Redakcja

Zwycięstwem Jarosława Hampela zakończyła się I runda SEC w Toruniu. Reprezentant Polski jadący w zawodach z Dziką Kartą w wyścigu finałowym pokonał Vaclava Milika, Andrzeja Lebiediewa i Przemysława Pawlickiego.

Z ośmioma punktami na koncie zawodnik Grupy Azoty Unii Tarnów Kenneth Bjerre został sklasyfikowany na dziesiątym miejscu.

1.
Jarosław Hampel (#16) (Polska) – 14 (3,3,0,3,2,3)
2. Vaclav Milik (#13) (Czechy) – 12+3 (3,3,2,2,0,2)
3. Andrzej Lebiediew (#129) (Łotwa) – 11+2 (2,3,3,1,1,1)
4. Przemysław Pawlicki (#59) (Polska) – 10 (1,3,3,0,3,0)
5. Grigorij Łaguta (#7) (Rosja) – 9+1 (t,1,2,3,3)
6. Andreas Jonsson (#100) (Szwecja) – 10+0 (2,1,2,3,2)
7. Mateusz Szczepaniak (#58) (Polska) – 9 (2,2,1,1,3)
8. Krzysztof Kasprzak (#507) (Polska) – 9 (3,2,1,2,1)
9. Artiom Łaguta (#2) (Rosja) – 8 (3,2,w,3,w)
10. Kenneth Bjerre (#91) (Dania) – 8 (1,0,3,1,3)
11. Andriej Kudriaszow (#9) (Rosja) – 7 (1,1,3,1,1)
12. Kacper Gomólski (#44) (Polska) – 6 (1,2,1,0,2)
13. Leon Madsen (#66) (Dania) – 5 (0,0,1,2,2)
14. Martin Smolinski (#84) (Niemcy) – 2 (0,0,2,0,0)
15. Paweł Przedpełski (#171) (Polska) – 2 (2,0)
16. Szymon Woźniak (#18) (Polska) – 2 (2)
17. Mikkel Bech (#177) (Dania) – 2 (0,1,0,0,1)
18. Nicolai Klindt (#29) (Dania) – 0 (0,0,0,u/-,-)

Bieg po biegu:
1
. (61,40) A.Łaguta, Przedpełski (G.Łaguta t), Bjerre, Bech
2. (61,34) Hampel, Szczepaniak, Gomólski, Klindt
3. (61,43) Milik, Jonsson, Pawlicki, Madsen
4. (61,75) Kasprzak, Lebiediew, Kudriaszow, Smolinski
5. (61,68) Hampel, A.Łaguta, Jonsson, Smolinski
6. (61,68) Lebiediew, Gomólski, G.Łaguta, Madsen
7. (61,81) Milik, Kasprzak, Bech, Klindt
8. (61,59) Pawlicki, Szczepaniak, Kudriaszow, Bjerre
9. (–,–) Kudriaszow, Milik, Gomólski, A.Łaguta (w/su)
10. (61,59) Pawlicki, G.Łaguta, Kasprzak, Hampel
11. (61,22) Lebiediew, Jonsson, Szczepaniak, Bech
12. (61,44) Bjerre, Smolinski, Madsen, Klindt
13. (61,07) A.Łaguta, Woźniak (Klindt u/-), Lebiediew, Pawlicki
14. (60,81) G.Łaguta, Milik, Szczepaniak, Smolinski
15. (61,09) Hampel, Madsen, Kudriaszow, Bech
16. (61,62) Jonsson, Kasprzak, Bjerre, Gomólski
17. (61,–) Szczepaniak, Madsen, Kasprzak, A.Łaguta (w/u)
18. (61,15) G.Łaguta, Jonsson, Kudriaszow, Przedpełski
19. (61,68) Pawlicki, Gomólski, Bech, Smolinski
20. (61,44) Bjerre, Hampel, Lebiediew, Milik

Baraż:
21
. (61,05) Milik, Lebiediew, G.Łaguta, Jonsson

Finał:
22
. (61,03) Hampel, Milik, Lebiediew, Pawlicki

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST