Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi zawodników po meczu z Bydgoszczą

05/20/2013 0:00:00
Redakcja

Drużyna Unii Tarnów odniosła wysokie zwycięstwo we wczorajszym meczu z drużyną składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz. Przedstawiamy komentarze zawodników.

Jacek Woźniak (trener składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz):
W naszym zespole dobra jazda Woźniaka, Loktajewa i Hancocka to było zbyt mało, aby rywalizować dzisiaj z dobrze dysponowanymi zawodnikami z Tarnowa. Zbliżyliśmy się co prawda na kilka punktów, ale później znowu mieliśmy słabe biegi. Trzema zawodnikami nie da się wygrać takiego meczu.

Artem Łaguta (Unia Tarnów):
Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego występu. Od samego początku szło mi dobrze. Cieszy taki komplet punktów. W sumie nic nie zmieniałem w sprzęcie od ostatniego razu i jak widać to się sprawdziło. Dobrze, że udało się wygrać po tej ostatniej porażce przed własną publicznością.

Robert Kościecha (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz):
Ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć po takim spotkaniu. Już od dłuższego czasu borykam się z problemami, które chciałbym wyeliminować. Dzisiaj wystartowałem tylko dwa razy. Niestety nie udało się zdobyć nawet punktu.

Maciej Janowski (Unia Tarnów):
Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa. Musieliśmy pokazać naszym kibicom, że o porażce ze Stalą już zapomnieliśmy. Tor nam dzisiaj sprzyjał. Ja ze swojego występu jestem zadowolony. Staram się walczyć od początku do końca i nie ma mowy o zamykaniu gazu. Dziękujemy kibicom za tak wspaniałe wsparcie.

Martin Vaculik (Unia Tarnów):
Jestem zadowolony z wyniku naszej drużyny. Ja cały czas staram się jak najlepiej dopasować sprzęt. Jest już o wiele lepiej niż na początku rozgrywek. Cieszymy się, że mamy takiego zawodnika jak Artiom Łaguta. Dzisiaj pojechał znakomicie. Cała drużyna jednak zasłużyła na wyrazy uznania.

Hans Andersen (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz):
Wiedzieliśmy, że zespół z Tarnowa jest bardzo mocny i zrobią wszystko, żeby już nie powtórzyć wpadki na własnym torze. Ja mam problemy już od dłuższej chwili. Brakuje takich wyników jak na początku sezonu. Mam nadzieję, że po dokonaniu korekt w sprzęcie wszystko wróci do normy.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST