Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi zawodników po meczu z Bydgoszczą

20/05/2013 0:00:00
Redakcja

Drużyna Unii Tarnów odniosła wysokie zwycięstwo we wczorajszym meczu z drużyną składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz. Przedstawiamy komentarze zawodników.

Jacek Woźniak (trener składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz):
W naszym zespole dobra jazda Woźniaka, Loktajewa i Hancocka to było zbyt mało, aby rywalizować dzisiaj z dobrze dysponowanymi zawodnikami z Tarnowa. Zbliżyliśmy się co prawda na kilka punktów, ale później znowu mieliśmy słabe biegi. Trzema zawodnikami nie da się wygrać takiego meczu.

Artem Łaguta (Unia Tarnów):
Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego występu. Od samego początku szło mi dobrze. Cieszy taki komplet punktów. W sumie nic nie zmieniałem w sprzęcie od ostatniego razu i jak widać to się sprawdziło. Dobrze, że udało się wygrać po tej ostatniej porażce przed własną publicznością.

Robert Kościecha (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz):
Ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć po takim spotkaniu. Już od dłuższego czasu borykam się z problemami, które chciałbym wyeliminować. Dzisiaj wystartowałem tylko dwa razy. Niestety nie udało się zdobyć nawet punktu.

Maciej Janowski (Unia Tarnów):
Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa. Musieliśmy pokazać naszym kibicom, że o porażce ze Stalą już zapomnieliśmy. Tor nam dzisiaj sprzyjał. Ja ze swojego występu jestem zadowolony. Staram się walczyć od początku do końca i nie ma mowy o zamykaniu gazu. Dziękujemy kibicom za tak wspaniałe wsparcie.

Martin Vaculik (Unia Tarnów):
Jestem zadowolony z wyniku naszej drużyny. Ja cały czas staram się jak najlepiej dopasować sprzęt. Jest już o wiele lepiej niż na początku rozgrywek. Cieszymy się, że mamy takiego zawodnika jak Artiom Łaguta. Dzisiaj pojechał znakomicie. Cała drużyna jednak zasłużyła na wyrazy uznania.

Hans Andersen (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz):
Wiedzieliśmy, że zespół z Tarnowa jest bardzo mocny i zrobią wszystko, żeby już nie powtórzyć wpadki na własnym torze. Ja mam problemy już od dłuższej chwili. Brakuje takich wyników jak na początku sezonu. Mam nadzieję, że po dokonaniu korekt w sprzęcie wszystko wróci do normy.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST