Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi zawodników po meczu z Bydgoszczą

20/05/2013 0:00:00
Redakcja

Drużyna Unii Tarnów odniosła wysokie zwycięstwo we wczorajszym meczu z drużyną składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz. Przedstawiamy komentarze zawodników.

Jacek Woźniak (trener składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz):
W naszym zespole dobra jazda Woźniaka, Loktajewa i Hancocka to było zbyt mało, aby rywalizować dzisiaj z dobrze dysponowanymi zawodnikami z Tarnowa. Zbliżyliśmy się co prawda na kilka punktów, ale później znowu mieliśmy słabe biegi. Trzema zawodnikami nie da się wygrać takiego meczu.

Artem Łaguta (Unia Tarnów):
Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego występu. Od samego początku szło mi dobrze. Cieszy taki komplet punktów. W sumie nic nie zmieniałem w sprzęcie od ostatniego razu i jak widać to się sprawdziło. Dobrze, że udało się wygrać po tej ostatniej porażce przed własną publicznością.

Robert Kościecha (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz):
Ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć po takim spotkaniu. Już od dłuższego czasu borykam się z problemami, które chciałbym wyeliminować. Dzisiaj wystartowałem tylko dwa razy. Niestety nie udało się zdobyć nawet punktu.

Maciej Janowski (Unia Tarnów):
Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa. Musieliśmy pokazać naszym kibicom, że o porażce ze Stalą już zapomnieliśmy. Tor nam dzisiaj sprzyjał. Ja ze swojego występu jestem zadowolony. Staram się walczyć od początku do końca i nie ma mowy o zamykaniu gazu. Dziękujemy kibicom za tak wspaniałe wsparcie.

Martin Vaculik (Unia Tarnów):
Jestem zadowolony z wyniku naszej drużyny. Ja cały czas staram się jak najlepiej dopasować sprzęt. Jest już o wiele lepiej niż na początku rozgrywek. Cieszymy się, że mamy takiego zawodnika jak Artiom Łaguta. Dzisiaj pojechał znakomicie. Cała drużyna jednak zasłużyła na wyrazy uznania.

Hans Andersen (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz):
Wiedzieliśmy, że zespół z Tarnowa jest bardzo mocny i zrobią wszystko, żeby już nie powtórzyć wpadki na własnym torze. Ja mam problemy już od dłuższej chwili. Brakuje takich wyników jak na początku sezonu. Mam nadzieję, że po dokonaniu korekt w sprzęcie wszystko wróci do normy.

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST