Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi pomeczowe

18/08/2013 0:00:00
Redakcja


Jan Ząbik (trener Unibaxu Toruń):
Tarnowianie byli lepsi. Lepiej startowali. U nas parę błędów, niepotrzebna taśma. Paweł Przedpełski w pierwszym biegu też się nie dopasował, ale on po prostu pierwszy raz tu jechał, Adrian też w ostatnim biegu chciał polepszyć, a pogorszył. Jednak najważniejsze jest że szczęśliwie odjechaliśmy tą rundę zasadniczą. Będziemy jechać od nowa. Uważam, że zawody były dobre dla kibiców, wygrał lepszy.

Paweł Przedpełski (Unibax Toruń):
To był mój debiut. Do pierwszych 2-3 nie mogłem się dopasować i szczerze mówiąc zraziłem się do tego toru bo mi kompletnie nie wychodziło, ale później poprawiłem starty i było lepiej.

Marek Cieślak (trener Unii Tarnów):
Troszkę się obawiałem, bo wiedziałem co jest z Artemem. Duża gorączka, złapał jakąś grypę. Wiedziałem, że jak będzie zdolny to pojedzie, a jak nie to nie. Posypał się sprzęt Kacprowi Gomólskiemu, który 2 pierwsze starty jechał dobrze, a później zapasowy już nie jechał tak dobrze. Znaliśmy wynik z Leszna i cała drużyna stanęła na wysokości zadania. Jestem bardzo zadowolony z postawy zawodników, przed nami play-offy i zobaczymy jak będzie.

Martin Vaculik (Unia Tarnów)
To był mój normalny występ, do którego wszyscy działacze, wszyscy kibice byli przyzwyczajeni. Nie wiem co się stało w tym sezonie że trochę błądzę i już chyba było dosyć tego złego. Staram się jak mogę. Dziś zmieniłem trochę ustawienia. Szczerze mówiąc to w tym sezonie może raz trenowałem na tym torze, bo doszło to Grand Prix i dużo namieszało. Dziś założyłem inne przełożenia niż do tej pory. Bardzo cieszymy się, że jesteśmy w play-offach. Ja obiecuję, że zrobię wszystko, żeby dobrze jechać.

Maciej Janowski (Unia Tarnów):
Bardzo się cieszymy, że będą play-offy, które jeszcze przed 3 godzinami nie były pewne. Nawet jak chodziliśmy po torze to każdy gdzieś tam na telefonie emocjonował się tymi wynikami z Leszna. To był nasz cel, żeby dojść do play-offów. Udało się to osiągnąć. Staraliśmy się, pomagaliśmy sobie i udało się.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST