Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi po spotkaniu w Gnieźnie

09/06/2013 0:00:00
Redakcja

Wypowiedzi trenerów obu ekip i zawodników po spotkaniu w Gnieźnie, gdzie Jaskółki przegrały z Orłami 50:40.

Marek Cieślak (trener Unii Tarnów): Muszę pogratulować drużynie Startu tego zwycięstwa. Mecz był ciekawy. Do dwunastego biegu właściwie szliśmy z niewielką stratą punktów do gospodarzy. Później przegraliśmy jeden i drugi bieg. Dziesięć punktów będziemy musieli odrobić u siebie. Taki jest speedway. Mieliśmy kłopoty z dopasowaniem sprzętu do nawierzchni toru i to była główna przyczyna porażki.

Stefan Andersson (trener Lechma Startu Gniezno): Nie wiem czy dziesięć punktów wystarczy, żeby zdobyć bonus, ciężko mi dzisiaj powiedzieć. Ciężko było dopasować motocykle do tej nawierzchni. Na szczęście, poszło nam lepiej niż gościom. Trochę z tym walczyliśmy, ale było lepiej. Dave Watt nie dołożył tym razem tylu punktów co ostatnio. Od niego oczekiwaliśmy trochę więcej, natomiast występ Mateja był dziś świetny.

Janusz Kołodziej (Unia Tarnów): Staraliśmy się robić wszystko, co się da, jednak nie wyszło. Będziemy pracować, aby wyciągnąć wnioski z tego meczu. Gdyby końcówka była lepsza, to byłoby ciekawiej. A tak biegi nominowane były już z mniejszymi emocjami.

Piotr Świderski (Lechma Start Gniezno): Najważniejszy jest wynik drużyny. Wygraliśmy to spotkanie i punkty zostają w Gnieźnie. Bonus to dopiero następne spotkanie, dziś o tym nie mówimy. Ja pojechałem dobrze. Wciąż jest dużo do poprawienia, ale cieszę się, że zapunktowałem na przyzwoitym poziomie i dołożyłem się do tego zwycięstwa.

Matej Zagar (Lechma Start Gniezno): Cieszę się ze zwycięstwa drużyny. Potrzebujemy punktów, żeby poprawić miejsce w tabeli. Byłem świetnie przygotowany. W czwartym biegu coś pękło i słyszałem, że “stukało” w silniku, więc musiałem zmienić motor. Nie był on nawet odpalony. Na szczęście, wszystko zadziałało.

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST