Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi po spotkaniu w Gnieźnie

09/06/2013 0:00:00
Redakcja

Wypowiedzi trenerów obu ekip i zawodników po spotkaniu w Gnieźnie, gdzie Jaskółki przegrały z Orłami 50:40.

Marek Cieślak (trener Unii Tarnów): Muszę pogratulować drużynie Startu tego zwycięstwa. Mecz był ciekawy. Do dwunastego biegu właściwie szliśmy z niewielką stratą punktów do gospodarzy. Później przegraliśmy jeden i drugi bieg. Dziesięć punktów będziemy musieli odrobić u siebie. Taki jest speedway. Mieliśmy kłopoty z dopasowaniem sprzętu do nawierzchni toru i to była główna przyczyna porażki.

Stefan Andersson (trener Lechma Startu Gniezno): Nie wiem czy dziesięć punktów wystarczy, żeby zdobyć bonus, ciężko mi dzisiaj powiedzieć. Ciężko było dopasować motocykle do tej nawierzchni. Na szczęście, poszło nam lepiej niż gościom. Trochę z tym walczyliśmy, ale było lepiej. Dave Watt nie dołożył tym razem tylu punktów co ostatnio. Od niego oczekiwaliśmy trochę więcej, natomiast występ Mateja był dziś świetny.

Janusz Kołodziej (Unia Tarnów): Staraliśmy się robić wszystko, co się da, jednak nie wyszło. Będziemy pracować, aby wyciągnąć wnioski z tego meczu. Gdyby końcówka była lepsza, to byłoby ciekawiej. A tak biegi nominowane były już z mniejszymi emocjami.

Piotr Świderski (Lechma Start Gniezno): Najważniejszy jest wynik drużyny. Wygraliśmy to spotkanie i punkty zostają w Gnieźnie. Bonus to dopiero następne spotkanie, dziś o tym nie mówimy. Ja pojechałem dobrze. Wciąż jest dużo do poprawienia, ale cieszę się, że zapunktowałem na przyzwoitym poziomie i dołożyłem się do tego zwycięstwa.

Matej Zagar (Lechma Start Gniezno): Cieszę się ze zwycięstwa drużyny. Potrzebujemy punktów, żeby poprawić miejsce w tabeli. Byłem świetnie przygotowany. W czwartym biegu coś pękło i słyszałem, że „stukało” w silniku, więc musiałem zmienić motor. Nie był on nawet odpalony. Na szczęście, wszystko zadziałało.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST