Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi po spotkaniu w Bydgoszczy

16/06/2013 0:00:00
Redakcja

Żużlowcy Unii Tarnów przegrali w wyjazdowym spotkaniu w Bydgoszczy 49:41, udało się jednak obronić punkt bonusowy w dwumeczu.

Paweł Baran (kierownik Unii): Plan minimum wykonaliśmy, bo zdobyliśmy punkt bonusowy. Oczywiście przyjechaliśmy do Bydgoszczy z myślą o zwycięstwie. Mieliśmy trochę wpadek i dlatego nie mogliśmy tutaj zdobyć trzech punktów. Artiom Łaguta zatarł dwa silniki, ponadto doszedł upadek Leona Madsena i przez to uciekły nam ważne oczka. Mimo to bonus jest najważniejszy i na ciężkim torze moi zawodnicy pokazali sporą ambicję.

Maciej Janowski (Unia Tarnów): Nie było najgorzej. Ważne punkty dla naszej drużyny zdobył Kacper Gomólski. Mamy na pewno poważne dziury w składzie, co było widać na torze w Bydgoszczy. Nawierzchnia nie była najłatwiejsza, na dystansie ciężko było kogoś wyprzedzić. Bonus jest ważny, ale mimo to gratuluję bydgoszczanom końcowego sukcesu.

Kacper Gomólski (Unia Tarnów): Swój występ oceniłbym na trójkę. Trochę nie wyszedł mi czwarty start, ale nie porozumieliśmy się z Maciejem Janowskim i rywale mnie musieli wyprzedzić. Zabrakło mi tej mądrości. Wynik końcowy jest całkiem w porządku, choć mogliśmy pokusić się tutaj o zwycięstwo, gdyby nie kilka głupich wpadek.

Wojciech Dankiewicz (trener składywęgla.pl Polonia): Jazda Grega Hancocka to na pewno wypadek przy pracy. Robiliśmy w klubie drobną symulację i naszym planem minimum jest zdobycie na własnym torze 19 punktów. I to bez zwycięstw na wyjeździe. Wreszcie rozstrzygnięliśmy końcowy rezultat przed biegami nominowanymi. Byliśmy lepszą drużyną. Do bonusu czegoś zabrakło. Jeśli Greg Hancock wróci na swoje tory, jesteśmy w stanie wygrać z każdym rywalem.

Aleksandr Łoktajew (składywęgla.pl Polonia): Jestem zadowolony z wyniku nie tylko ze swojej jazdy, ale też z postawy całego zespołu. Widać, że wszystko idzie u nas ku lepszemu i nie mamy większych problemów z dopasowaniem się do własnego toru. Wystarczy podziękować wszystkim za dobrą walką, także chłopakom z Tarnowa.

Szymon Woźniak (składwęgla.pl Polonia): Jesli zdobyłbym tyle punktów w trzech biegach, to byłbym zadowolony. Po pięciu już nie, bo mogłem dorzucić trochę więcej do dorobku zespołu. Nareszcie coś drgnęło po moich ostatnich kiepskich występach, gdyż w minionym okresie sporo czasu poświęciłem na treningi. Wszystko było na spokojnie i druga część sezonu będzie dużo lepsza.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST