Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi po meczu w Lesznie

26/04/2015 23:45:00
Redakcja

Paweł Baran (trener Unii Tarnów): Leszczynianie byli na swoim torze, a końcówkę spotkania mieli kapitalną i nie zdołaliśmy nawiązać z nimi walki o wygraną. Wcześniej jako drużyna spisywaliśmy się dobrze i nie pozwoliliśmy rywalom odskoczyć pod względem punktowym. Przegrywaliśmy z Unią Leszno starty, a to w drugiej fazie zawodów było po prostu kluczowe. Postaramy się zrewanżować w spotkaniu rewanżowym i powalczyć także o punkt bonusowy.

Adam Skórnicki (menedżer Fogo Unii): To nie były wcale łatwe zawody. Wygraliśmy stosunkowo wysoko, ale w połowie meczu mieliśmy tylko dwa punkty przewagi. Nie cieszymy się z faktu, że Tarnowianie dobrze czuli się na naszej nawierzchni, ale można powiedzieć, że mamy na tyle mocną drużynę, że nie musimy kombinować z torem. Nasi zawodnicy potwierdzili końcówką meczu, że są dobrze przygotowani i ważne, że sięgnęliśmy po kolejne zwycięstwo.

Tobiasz Musielak (Fogo Unia): Wiem, że tor to żadne wytłumaczenie, ale był tym razem inni niż na meczu Grudziądzem i dużo pracowałem, by się z nim spasować. Cieszę się, że wraz z drużyną udało nam się przekonująco wygrać. Jeśli chodzi o moją postawę, to zrobię co w mojej mocy, by w kolejnym meczu było zdecydowanie lepiej.

Janusz Kołodziej (Unia Tarnów): Zdawaliśmy sobie sprawę z siły leszczyńskiego zespołu, ale liczyliśmy mimo wszystko na trochę lepszy wynik. Może być nam ciężko o zdobycie punktu bonusowego w rewanżu, ale na pewno powalczymy. Postaramy się zrewanżować i pokonać Byki u siebie.

Źródło: SportoweFakty.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST