Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Woentin drugi w Pardubicach!

02/10/2021 19:02:05
Redakcja

Zwycięstwem Mateusza Świdnickiego zakończyła się 47. Zlata Stuha w Pardubicach. Drugie miejsce w finale wywalczył zawodnik Unii Tarnów – Alexander Woentin. Podium uzupełnił niepokonany po serii zasadniczej Petr Chlupac.

Jutro w Pardubicach rozegrana zostanie 73. edycja Zlatej Prilby. W prestiżowych zawodach wystąpi tegoroczny zawodnik Jaskółek – Niels Kristian Iversen.

Wyniki:
1. Mateusz Świdnicki (Polska) – 17+5 (3,4,5,5) – 1. w finale
2. Alexander Woentin (Szwecja) – 17+4 (5,3,5,4) – 2. w finale 
3. Petr Chlupac (Czechy) – 20+3 (5,5,5,5) – 3. w finale
4. Lukas Baumann (Niemcy) – 14+5+2 (2,5,4,3) – 4. w finale
5. Daniel Klima (Czechy) – 15+1 (5,2,4,4) – 5. w finale
6. Marko Lewiszyn (Ukraina) – 11+4+0 (2,0,4,5) – 6. w finale

7. Steven Goret (Francja) – 10+3 (4,4,2,d) – 3. w barażu
8. Anze Grmek (Słowenia) – 9+2 (3,1,3,2) – 4. w barażu
9. Ricards Ansviesulis (Łotwa) – 12+1 (u,5,3,4) – 5. w barażu
10. Leon Flint (Wielka Brytania) – 12+0 (4,4,1,3) – 6. w barażu

11. Daniel Silhan (Czechy) – 8 (2,3,2,1)
12. Wiktor Jasiński (Polska) – 7 (4,3,w,ns)
13. Milan Praznik (Słowenia) – 7 (0,1,3,3)
14. Sebastian Koessler (Austria) – 7 (1,2,2,2)
15. Mika Meijer (Holandia) – 5 (1,1,1,2)
16. Kyle Bickley (Wielka Brytania) – 4 (1,2,t,1)
17. Mario Niedermeier (Niemcy) – 3 (3,0,w,d)
18. Jan Jenicek (Czechy) – 2 (0,0,1,1)

Bieg po biegu:
1. Klima, Goret, Świdnicki, Baumann, Bickley, Praznik
2. Chlupac, Flint, Grmek, Lewiszyn, Koessler, Ansviesulis (u5)
3. Woentin, Jasiński, Niedermeier, Silhan, Meijer, Jenicek
4. Ansviesulis, Świdnicki, Woentin, Klima, Lewiszyn, Meijer
5. Baumann, Flint, Silhan, Koessler, Praznik, Jenicek
6. Chlupac, Goret, Jasiński, Bickley, Grmek, Niedermeier
7. Chlupac, Klima, Ansviesulis, Koessler, Meijer, Niedermeier (w/u)
8. Woentin, Baumann, Grmek, Silhan, Jenicek, Bickley (t)
9. Świdnicki, Lewiszyn, Praznik, Goret, Flint, Jasiński (w/u)
10. Świdnicki, Ansviesulis, Flint, Grmek, Silhan, Niedermeier (d)
11. Lewiszyn, Klima, Baumann, Meijer, Jenicek, Goret (d3)
12. Chlupac, Woentin, Praznik, Koessler, Bickley, Jasiński (ns)

Bieg ostatniej szansy:
13. Baumann, Lewiszyn, Goret, Grmek, Ansviesulis, Flint

Finał:
14. Świdnicki, Woentin, Chlupac, Baumann, Klima, Lewiszyn

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST