Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Unia gra z WOŚP

07/01/2014 0:00:00
Redakcja

W najbliższy weekend w całej Polsce odbędzie się 22. Finał Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy. Do całej akcji włączyła się również czynnie Unia Tarnów ŻSSA. Już w sobotę 11. stycznia na stadionie miejskim w Tarnowie odbędzie się druga edycja MOTO – SOBOTY. Całą imprezę organizuje Automobilklub Tarnowski, Tor Kartingowy Daytona Tarnów oraz Unia Tarnów ŻSSA.

W przeddzień (sobota 11 stycznia) 22 Finału WOŚP zapraszamy na stadion żużlowy w Mościcach już od godziny 9.00, gdzie z pewnością nie zabraknie niezapomnianych wrażeń oraz licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pojawi się m.in. Andrzej Szepieniec znany z widowiskowego i bezkompromisowego stylu jazdy swoim ponad 500 konnym Mitsubishi Lancer. Ponadto będą Paweł Łuczkiewicz oraz wielokrotny rajdowy Mistrz Polski Waldemar Doskocz.

Do wylicytowania będzie m.in. Fiat 126p przygotowany do startów w cyklu Formuła 126, która niedawno gościła na tarnowskim torze. Samochód został przekazany na ten cel przez firmy CK LAB oraz BURZUAZII – sponsorów organizowanego od zeszłego roku przez Stowarzyszenie ProMotorsports cyklu wyścigów pod nazwą Formuła 126. Jego licytacja zacznie się w sobotę, na żywo na Stadionie żużlowym w Tarnowie.

Więcej ciekawych informacji można znaleźć na stronie wydarzenia pod adresem: https://www.facebook.com/events/1393564947557990/

Od godziny 12:00 zapraszamy na tor kartingowy DAYTONA, gdzie będzie można przejechać się gokartem za pół ceny. Niezabranie oczywiście jazd pokazowych oraz gości z różnych dyscyplin nie tylko motorowych.

Ponadto Unia Tarnów ŻSSA przekazała plastron byłego Kapitana Jaskółek Sebastiana Ułamka z finału Indywidualnych Mistrzostw Polski na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żabnie.

Na aukcjach WOŚP można licytować także m.in. motocykl Janusza Kołodzieja na którym zawodnik Unii Tarnów startował w cyklu Grand Prix w sezonie 2011. Link do licytacji : http://aukcje.wosp.org.pl/motocykl-zuzlowy-janusza-kolodzieja-speedway-i894169

Ciekawą atrakcją jest także możliwość wylicytowania przejażdżki Subaru Impreza N14 z Kapitanem Jaskółek Januszem Kołodziejem. Link do licytacji: http://aukcje.wosp.org.pl/przejazdzka-rajdowym-subaru-z-januszem-kolodziejem-i895709

 

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST