Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Unia gotowa do sezonu! Kacper Gomólski zostaje w Tarnowie!

21/11/2013 0:00:00
Redakcja

Dzisiaj nową roczną umową z tarnowskim klubem związał się Kacper Gomólski. Dla Gingera jest to już trzeci rok w barwach Unii Tarnów. Będzie to dla niego ostatni rok w gronie juniorów.

Kacper jest bardzo zadowolony z pozostania w tarnowskim klubie na kolejny rok i ma nadzieję, że wraz z kolegami z zespołu powalczy o dobry wynik. – Bardzo się cieszę że zostaje w Tarnowie. Będzie to już mój trzeci sezon w Unii i muszę przyznać że zżyłem się z klubem oraz kibicami. Pojawiały się inne, czasem nawet ciekawy oferty ale tarnowski klub miał pierwszeństwo. Od początku byłem nastawiony że zostanę w Tarnowie. Udało się szybko dogadać z działaczami i mam nadzieję że po raz kolejny powalczymy o dobry wynik – powiedział Ginger.

Żużlowiec ma nadzieję, że dobrymi występami ligowymi uda mu się dostać do ścisłej kadry juniorskiej. – Chciałbym wreszcie pojechać w kadrze podczas DMŚJ. Moim celem jest poprawienie wyników indywidualnych i drużynowych. Liczę również na dobre występy w ligach zagranicznych, ale starty w Polsce będą dla mnie priorytetem – powiedział po podpisaniu kontraktu z Unią Tarnów Kacper Gomólski.

Miniony sezon był dla wychowanka Startu Gniezno bardzo udany. Kacper zdobywał bardzo dużo cennych punktów dla Jaskółek w meczach ligowych, przyczyniając się w ewidentny sposób do brązowego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski. Jego waleczna postaw pozwoliła juniorom zdobyć srebrne medale w finale Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Częstochowie. Indywidualnie był bliski medalu w tarnowskim finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Brak medalu powetował sobie w Mistrzostwach Świata Juniorów, gdzie wywalczył brązowy medal, co jest jego największym sukcesem do tej pory.

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST