Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Trzy oczka Patryka Rolnickiego w ZKJ

06/24/2015 20:54:36
Marcin Michoń

Zwycięstwem Krystiana Pieszczka zakończyły się pierwsze zawody Zgrupowania Kadry Juniorów w Bydgoszczy. Jutro drugi dzień zmagań. Bardzo dobrze wypadli również Bartosz Smektała, Maksym Drabik i Daniel Kaczmarek.

Słabiej wypadł Patryk Rolnicki, który z dorobkiem zaledwie trzech oczek został sklasyfikowany na odległej piętnastej pozycji.

Wyniki:
1. Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 14 (3,3,3,2,3)
2. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 13 (2,3,3,2,3)
3. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 13 (3,3,2,3,2)
4. Daniel Kaczmarek (Speedway Wanda Instal Kraków) – 12 (3,2,3,1,3)
5. Arkadiusz Potoniec (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 9 (3,1,2,3,0)
6. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów) – 8 (0,0,3,3,2)
7. Damian Dróżdz (Betard Sparta Wrocław) – 8 (2,2,1,d,3)
8. Dawid Krzyżanowski (KS Toruń) – 6 (0,2,0,3,1)
9. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 6 (2,3,1,d,0)
10. Mateusz Burzyński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 6 (1,2,2,1)
11. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk) – 5 (0,2,0,1,2)
12. Dawid Wawrzyniak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – 5 (1,1,0,2,1)
13. Patryk Beśko (Wybrzeże Gdańsk) – 4 (2,0,1,1,0)
14. Oskar Polis (Włókniarz Częstochowa) – 4 (1,1,2,u,d)
15. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) – 3 (1,u,0,u,2)
16. Patryk Rydlewski (Polonia Bydgoszcz) – 3 (1,0,1,0,1)
17. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 0 (w,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Drabik, Dróżdż, Wawrzyniak, Krzyżanowski
2. Potoniec, Beśko, Rolnicki, Rempała
3. Kaczmarek, Kubera, Rydlewski, Kossakowski
4. Pieszczek, Smektała, Polis, Trzensiok (w)
5. Kubera, Dróżdż, Burzyński, Beśko
6. Smektała, Krzyżanowski, Potoniec, Rydlewski
7. Drabik, Kossakowski, Polis, Rempała
8. Pieszczek, Kaczmarek, Wawrzyniak, Rolnicki (u)
9. Pieszczek, Potoniec, Dróżdż, Kossakowski
10. Kaczmarek, Polis, Beśko, Krzyżanowski
11. Smektała, Drabik, Kubera, Rolnicki
12. Rempała, Burzyński, Rydlewski, Wawrzyniak
13. Rempała, Smektała, Kaczmarek, Dróżdż (d)
14. Krzyżanowski, Burzyński, Kossakowski, Rolnicki (u)
15. Drabik, Pieszczek, Beśko, Rydlewski
16. Potoniec, Wawrzyniak, Kubera (d), Polis (u)
17. Dróżdż, Rolnicki, Rydlewski, Polis (d)
18. Pieszczek, Rempała, Krzyżanowski, Kubera
19. Kaczmarek, Drabik, Burzyński, Potoniec
20. Smektała, Kossakowski, Wawrzyniak, Beśko

wyniki: SportoweFakty.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora


 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST