Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Trzy oczka Patryka Rolnickiego w ZKJ

24/06/2015 20:54:36
Redakcja

Zwycięstwem Krystiana Pieszczka zakończyły się pierwsze zawody Zgrupowania Kadry Juniorów w Bydgoszczy. Jutro drugi dzień zmagań. Bardzo dobrze wypadli również Bartosz Smektała, Maksym Drabik i Daniel Kaczmarek.

Słabiej wypadł Patryk Rolnicki, który z dorobkiem zaledwie trzech oczek został sklasyfikowany na odległej piętnastej pozycji.

Wyniki:
1. Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 14 (3,3,3,2,3)
2. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 13 (2,3,3,2,3)
3. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 13 (3,3,2,3,2)
4. Daniel Kaczmarek (Speedway Wanda Instal Kraków) – 12 (3,2,3,1,3)
5. Arkadiusz Potoniec (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 9 (3,1,2,3,0)
6. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów) – 8 (0,0,3,3,2)
7. Damian Dróżdz (Betard Sparta Wrocław) – 8 (2,2,1,d,3)
8. Dawid Krzyżanowski (KS Toruń) – 6 (0,2,0,3,1)
9. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 6 (2,3,1,d,0)
10. Mateusz Burzyński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 6 (1,2,2,1)
11. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk) – 5 (0,2,0,1,2)
12. Dawid Wawrzyniak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – 5 (1,1,0,2,1)
13. Patryk Beśko (Wybrzeże Gdańsk) – 4 (2,0,1,1,0)
14. Oskar Polis (Włókniarz Częstochowa) – 4 (1,1,2,u,d)
15. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) – 3 (1,u,0,u,2)
16. Patryk Rydlewski (Polonia Bydgoszcz) – 3 (1,0,1,0,1)
17. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 0 (w,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Drabik, Dróżdż, Wawrzyniak, Krzyżanowski
2. Potoniec, Beśko, Rolnicki, Rempała
3. Kaczmarek, Kubera, Rydlewski, Kossakowski
4. Pieszczek, Smektała, Polis, Trzensiok (w)
5. Kubera, Dróżdż, Burzyński, Beśko
6. Smektała, Krzyżanowski, Potoniec, Rydlewski
7. Drabik, Kossakowski, Polis, Rempała
8. Pieszczek, Kaczmarek, Wawrzyniak, Rolnicki (u)
9. Pieszczek, Potoniec, Dróżdż, Kossakowski
10. Kaczmarek, Polis, Beśko, Krzyżanowski
11. Smektała, Drabik, Kubera, Rolnicki
12. Rempała, Burzyński, Rydlewski, Wawrzyniak
13. Rempała, Smektała, Kaczmarek, Dróżdż (d)
14. Krzyżanowski, Burzyński, Kossakowski, Rolnicki (u)
15. Drabik, Pieszczek, Beśko, Rydlewski
16. Potoniec, Wawrzyniak, Kubera (d), Polis (u)
17. Dróżdż, Rolnicki, Rydlewski, Polis (d)
18. Pieszczek, Rempała, Krzyżanowski, Kubera
19. Kaczmarek, Drabik, Burzyński, Potoniec
20. Smektała, Kossakowski, Wawrzyniak, Beśko

wyniki: SportoweFakty.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST