PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Trzecie miejsce juniorów w Tarnowie!

07/11 20:00:01
Marcin Michoń

We wtorek na torze w Mościcach rozegrana została I runda półfinału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów grupy II. Zawody zakończyły się zwycięstwem młodzieżowców Get Well Toruń. Drugie miejsce zajęli gorzowianie, a trzecie żużlowcy Grupy Azoty Unii Tarnów.

W drużynie tarnowskiej kolejny dobry występ zanotował Patryk Rolnicki, który wywalczył płatny komplet punktów. Przyzwoity występ zaliczył Michał Nowiński, który poza swoim ostatnim startem spisywał się bardzo dobrze. Nieco słabiej wypadł Krystian Stefanów, który do dorobku drużyny dołożył dwa oczka.

I. Get Well Toruń 23
7. Marcin Kościelski 5+1 (0,1,2*,2)
8. Igor Kopeć-Sobczyński 7+3 (3,1*,2*,1*)
9. Daniel Kaczmarek 11 (3,2,3,3)

II. Cash Broker Stal Gorzów 22
13. Rafał Karczmarz 7+1 (3,3,1*,-)
14. Hubert Czerniawski 7+1 (2*,3,2,-)
15. Alan Szczotka 7 (1,-,3,3)
26. Kamil Nowacki 1 (w,1,0)

III. Grupa Azoty Unia Tarnów 21
1. Patryk Rolnicki 11+1 (2*,3,3,3)
2. Michał Nowiński 8 (3,3,2,w)
3. Krystian Stefanów 2 (2,0,0,0)

IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 19
10. Dominik Kossakowski ns
11. Marcin Turowski 6 (2,u,2,2)
12. Aureliusz Bieliński 6+2 (0,3,1*,2*)
25. Karol Żupiński 7+1 (1*,2,1,3)

V. Stal Rzeszów 15
4. Wiktor Lampart 7 (0,2,2,3)
5. Patryk Wojdyło 6 (1,0,3,2)
6. Mateusz Rząsa 2 (0,1,1,0)

VI. GTM Start Gniezno 13
19. Damian Stalkowski 5 (w,2,0,3)
20. Patryk Fajfer 5 (w,1,3,1)
21. Maksymilian Bogdanowicz 3 (d,2,0,1)

VII. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 12
16. Wojciech Pilarski 2 (1,-,1,0)
17. Damian Pawliczak 3 (0,-,2,1)
18. Mateusz Tonder 3 (3,0,-,0)
27. Mateusz Burzyński 4+1 (1,1*,2)

Bieg po biegu:
1. Nowiński, Rolnicki, Wojdyło, Lampart
2. Kopeć-Sobczyński, Turowski, Żupiński, Kościelski
3. Karczmarz, Czerniawski, Pilarski, Pawliczak
4. Rolnicki, Stefanów, Stalkowski (w/u), Fajfer (w)
5. Kaczmarek, Lampart, Kościelski, Rząsa
6. Karczmarz, Żupiński, Szczotka, Bieliński
7. Tonder, Stalkowski, Burzyński, Bogdanowicz (d)
8. Rolnicki, Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Stefanów
9. Bieliński, Lampart, Rząsa, Turowski (u)
10. Czerniawski, Bogdanowicz, Fajfer, Nowacki (w/u)
11. Nowiński, Pawliczak, Burzyński, Stefanów
12. Lampart, Czerniawski, Karczmarz, Wojdyło
13. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Pilarski, Tonder
14. Fajfer, Turowski, Bieliński, Bogdanowicz
15. Szczotka, Nowiński, Nowacki, Stefanów
16. Wojdyło, Burzyński, Rząsa, Pilarski
17. Kaczmarek, Kościelski, Bogdanowicz, Stalkowski
18. Rolnicki, Turowski, Żupiński, Nowiński (w/u)
19. Stalkowski, Wojdyło, Fajfer, Rząsa
20. Szczotka, Kościelski, Kopeć-Sobczyński, Nowacki
21. Żupiński, Bieliński, Pawliczak, Tonder

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez