Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Trzech naszych zawodników wystąpiło w Bauhaus-Ligan

08/25/2021 0:07:41
Redakcja

Piraterna Motala uległa na własnym torze Dackarnie Malilla 42-48. Alexander Woentin dorzucił dla Piratów 3 punkty i 3 bonusy. Czysty komplet 15 punktów zaliczył były zawodnik Unii Tarnów Jacob Thorssell.

Piraterna Motala42 pkt.
1. Peter Kildemand – 6 (1,1,3,1,-,-)
2. Tomas H. Jonasson – 8 (0,3,0,3,2)
3. Thomas Joergensen – 8+2 (1,2,2,2*,1*)
4. Jonas Seifert-Salk – 6+3 (0,1*,1*,1*,3)
5. Jakub Jamróg – 11+1 (2,1,2*,2,2,2)
6. Alexander Woentin3+3 (1*,0,-,1*,1*,0)

Dackarna Malilla48 pkt.
1. Luke Becker – 9+1 (2*,3,1,1,2)
2. Frederik Jakobsen – 6 (3,0,0,0,3)
3. Jacob Thorssell – 15 (3,3,3,3,3)
4. Rasmus Jensen – 7+4 (2*,2*,2*,0,1*)
5. Jason Doyle – 11 (3,2,3,3,d)
6. Ricky Kling – 0 (0,0,0,-)
7. Avon Van Dyck – 0 (0,0)

Bieg po biegu:
1. (57,60) Jakobsen, Becker, Kildemand, Jonasson – 1:5 – (1:5)
2. (57,10) Thorssell, Jensen, Joergensen, Seifert-Salk – 1:5 – (2:10)
3. (56,80) Doyle, Jamróg, Woentin, Kling – 3:3 – (5:13)
4. (56,70) Becker, Joergensen, Seifert-Salk, Jakobsen – 3:3 – (8:16)
5. (57,20) Thorssell, Jensen, Jamróg, Woentin – 1:5 – (9:21)
6. (57,40) Jonasson, Doyle, Kildemand, Kling – 4:2 – (13:23)
7. (56,50) Kildemand, Jamróg, Becker, Jakobsen – 5:1 – (18:24)
8. (57,70) Thorssell, Jensen, Kildemand, Jonasson – 1:5 – (19:29)
9. (57,10) Doyle, Joergensen, Seifert-Salk, Kling – 3:3 – (22:32)
10. (57,10) Thorssell, Jamróg, Seifert-Salk, Jakobsen – 3:3 – (25:35)
11. (56,70) Doyle, Jamróg, Woentin, Van Dyck – 3:3 – (28:38)
12. (57,70) Jonasson, Joergensen, Becker, Jensen – 5:1 – (33:39)
13. (57,20) Jakobsen, Jonasson, Woentin, Van Dyck – 3:3 – (36:42)
14. (57,70) Seifert-Salk, Becker, Jensen, Woentin – 3:3 – (39:45)
15. (57,30) Thorssell, Jamróg, Joergensen, Doyle (d) – 3:3 – (42:48)

Niewielkim zwycięstwem 47-43 zakończył się mecz Lejonen Gislaved z Masarną Avesta. Rohan Tungate zdobył dla zwycięskiej drużyny 8 punktów i 2 bonusy. Gospodarze nie mieli dziś zdecydowanego lidera, ale równa jazda całej drużyny pozwoliła na odniesienie zwycięstwa.

Lejonen Gislaved47 pkt.
1. Rohan Tungate8+2 (1*,2,0,2*,3)
2. Nicolai Klindt – 8 (2,0,2,1,3)
3. Jakub Miśkowiak – 9 (0,3,3,3,0)
4. Jarosław Hampel – 9+1 (2,1,1,3,2*)
5. Oliver Berntzon – 10 (3,2,1,3,1)
6. Linus Ekloef – 1 (1,0,0,-,-)
7. Casper Henriksson – 2+1 (0,2*)

Masarna Avesta43 pkt.
1. Przemysław Pawlicki – 11 (3,2,3,0,3)
2. Martin Smolinski – 3+1 (0,0,2*,0,1)
3. David Bellego – 10+1 (3,3,1,1,2*)
4. Dimitri Berge – 8 (1,1,3,2,1)
5. Antonio Lindbaeck – 7 (2,3,0,2,0)
6. Philip Hellstroem-Baengs – 4+1 (0,1,2,1*,0)
7. Emil Millberg – ns

Bieg po biegu:
1. (64,80) Pawlicki, Klindt, Tungate, Smolinski – 3:3 – (3:3)
2. (64,80) Bellego, Hampel, Berge, Miśkowiak – 2:4 – (5:7)
3. (65,10) Berntzon, Lindbaeck, Ekloef, Hellstroem-Baengs – 4:2 – (9:9)
4. (65,80) Miśkowiak, Pawlicki, Hampel, Smolinski – 4:2 – (13:11)
5. (64,90) Bellego, Berntzon, Berge, Ekloef – 2:4 – (15:15)
6. (65,10) Lindbaeck, Tungate, Hellstroem-Baengs, Klindt – 2:4 – (17:19)
7. (65,70) Pawlicki, Smolinski, Berntzon, Ekloef – 1:5 – (18:24)
8. (65,20) Berge, Klindt, Bellego, Tungate – 2:4 – (20:28)
9. (65,50) Miśkowiak, Hellstroem-Baengs, Hampel, Lindbaeck – 4:2 – (24:30)
10. (65,20) Hampel, Tungate, Bellego, Smolinski – 5:1 – (29:31)
11. (65,10) Berntzon, Lindbaeck, Hellstroem-Baengs, Henriksson – 3:3 – (32:34)
12. (64,80) Miśkowiak, Berge, Klindt, Pawlicki – 4:2 – (36:36)
13. (65,70) Klindt, Henriksson, Smolinski, Hellstroem-Baengs – 5:1 – (41:37)
14. (64,90) Tungate, Hampel, Berge, Lindbaeck – 5:1 – (46:38)
15. (65,30) Pawlicki, Bellego, Berntzon, Miśkowiak – 1:5 – (47:43)

Na koniec wysokie zwycięstwo Rospiggarny Hallstavik nad Vastervik Speedway 55-35. Kim Nilsson zakończył spotkanie z 9 punktami i 1 bonusem. W drużynie gości walkę podjęli w zasadzie tylko Bartosz Smektała i Wiktor Kułakow.

Rospiggarna Hallstavik55 pkt.
1. Patryk Dudek – 10+2 (2*,3,2*,d,3)
2. Timo Lahti – 11+1 (3,1,3,1*,3)
3. Kai Huckenbeck – 11+2 (1*,3,3,2,2*)
4. Kim Nilsson9+1 (2,1,2*,1,3)
5. Adrian Miedziński – 10 (2,2,2,3,1)
6. Daniel Henderson – 4+2 (1*,1*,0,1,1)
7. Erik Gheorghe – ns

Vastervik Speedway35 pkt.
1. Jaimon Lidsey – 1 (0,0,1,0,-,0,0)
2. Fredrik Lindgren – zastępstwo zawodnika
3. Mads Hansen – 6+1 (0,0,-,0,2*,2,2)
4. Bartosz Smektała – 16 (3,2,3,3,1,3,1)
5. Wiktor Kułakow – 12 (1,3,2,1,3,2,0)
6. Noel Wahlqvist – 0 (0,0,-,0,0)
7. Anton Karlsson – 0 (-)

Bieg po biegu:
1. (57,30) Lahti, Dudek, Kułakow, Lidsey – 5:1 – (5:1)
2. (57,50) Smektała, Nilsson, Huckenbeck, Hansen – 3:3 – (8:4)
3. (57,00) Kułakow, Miedziński, Henderson, Wahlqvist – 3:3 – (11:7)
4. (57,50) Huckenbeck, Smektała, Nilsson, Lidsey – 4:2 – (15:9)
5. (56,70) Smektała, Miedziński, Henderson, Hansen – 3:3 – (18:12)
6. (56,20) Dudek, Kułakow, Lahti, Wahlqvist – 4:2 – (22:14)
7. (56,70) Smektała, Miedziński, Lidsey, Henderson – 2:4 – (24:18)
8. (56,70) Lahti, Dudek, Smektała, Hansen – 5:1 – (29:19)
9. (56,90) Huckenbeck, Nilsson, Kułakow, Lidsey – 5:1 – (34:20)
10. (57,20) Kułakow, Hansen, Nilsson, Dudek (d) – 1:5 – (35:25)
11. (57,30) Miedziński, Kułakow, Henderson, Wahlqvist – 4:2 – (39:27)
12. (56,90) Smektała, Huckenbeck, Lahti, Lidsey – 3:3 – (42:30)
13. (57,50) Nilsson, Hansen, Henderson, Wahlqvist – 4:2 – (46:32)
14. (57,30) Dudek, Hansen, Miedziński, Lidsey – 4:2 – (50:34)
15. (57,80) Lahti, Huckenbeck, Smektała, Kułakow – 5:1 – (55:35)

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST