Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Treningi wykorzystam optymalnie” – Krzysztof Buczkowski

13/03/2014 0:00:00
Redakcja

Zawodnicy Unii Tarnów w ostatnich dniach odbyli kilka treningów na własnym torze. Wśród zawodników, którzy trenowali na tarnowskim owalu mogliśmy podziwiać Krzysztofa Buczkowskiego, który w ostatnich miesiącach dołączył do drużyny z Jaskółką na plastronie.

Krzysztof przyznał, że co prawda dopiero zapoznaje się z torem przy ulicy Zbylitowskiej, ale zapewnia, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. – Po treningach czuję się dobrze. Wszystko fajnie gra i było bardzo dobrze zorganizowane. Uważam, że tor też był dobry. Ja jeszcze potrzebuje nie tyle dopasowania, co poznania geometrii tego toru a także poznania ścieżek, którymi będzie najlepiej jechać. Sądzę, że te treningi wykorzystam optymalnie – stwierdza.

Pogoda w Tarnowie sprzyja żużlowcem, dzięki czemu mogą oni poświęcić dużo czasu na przygotowanie się do sezonu. –Na ten tydzień myślę, że treningów wystarczy. W przyszłym tygodniu planowany jest trzy dniowy trening, więc myślę, że jazdy mamy naprawdę sporo – dodaje.

W ubiegłym roku wyjechanie na tor o tej porze było niemożliwe, o czym wspomniał Krzysztof. – Jeździmy w bardzo komfortowych warunkach. Nie jest zimno, jest fajnie, bo ponad 10 stopni Celsjusza, więc można spokojnie sobie pojeździć. Nie marzniemy, a sprzęt działa już na takich warunkach, jakie będziemy mieć na meczu, także bardzo fajnie. Jest to dla nas korzystniejsze, że taką mamy pogodę – mówi.

Nie tak dawno zawodnicy Unii Tarnów wrócili z obozu w Szklarskiej Porębie. Dla Krzysztofa Buczkowskiego było to tak naprawdę pierwsze chwile z nową drużyną. – Było super. Co prawda części drużyny nie było, ale z tymi chłopakami, co przyjechali spędziliśmy fajnie czas: pograliśmy, pobawiliśmy się, pojeździliśmy na nartach. Moim zdaniem był to mile spędzony czas. Poza zabawą także dużo trenowaliśmy, więc moim zdaniem było naprawdę fajnie – przyznaje zawodnik.

Popularny Buczek uważa, że naszą drużynę stać na walkę o najwyższe cele. – Jesteśmy fajną, stabilną, a przede wszystkim równą drużyną, więc sądzę, że w sezonie będzie dobrze. Mam nadzieję, że Artem i Greg potwierdzą formę z zeszłego roku, a ja będę jechał dużo lepiej niż w tamtym roku. Wtedy będzie naprawdę dobrze – kończy.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST