Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Treningi w Gorican

04/03/2013 0:00:00
Redakcja

Zawodnicy Unii, pomimo powrotu zimy do Tarnowa wyjadą już w czwartek na tor. Nie odbędzie się to jednak na Stadionie Miejskim w Tarnowie, a na obiekcie należącym do rodziny Pavlic, w chorwackim Gorican.

Oprócz Maćka i Kacpra, którzy będą startowali w Anglii, będę miał do dyspozycji wszystkich zawodników, łącznie z Madsenem i Vaculikiem. Potrenujemy w Gorican w czwartek i w piątek. Nie możemy zostać dłużej ponieważ w weekend planowane są zawody na tym torze. – powiedział Marek Cieślak.

Szkoleniowiec Jaskółek liczy że wyjazd na Chorwację będzie ostatnim etapem przygotowaniem poza granicami kraju: Tor w Tarnowie mamy właściwie gotowy do sezonu, musimy tylko poczekać na kilka dni dobrej pogody. W przyszłym tygodniu prognozy przewidują dobrą pogodę, a my potrzebujemy kilku na prawdę ciepłych i słonecznych dni aby myśleć o treningach w Tarnowie.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora


 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST