Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Tor jest coraz lepszy” – Krzysztof Buczkowski

22/03/2014 0:00:00
Redakcja

Wczoraj tarnowscy zawodnicy rozpoczęli kolejne treningi na domowym torze. Wśród żużlowców nie zabrakło nowego zawodnika Unii TarnówKrzysztofa Buczkowskiego.

Zawodnik zauważa bardzo dużo postępy, jakie robi z treningu na trening. – Jest na razie nie źle. Na dzień dzisiejszy radzę sobie już o wiele lepiej niż w tamtym tygodniu. Zaczynam ten sprzęt czuć dobrze. Ten tor jest coraz lepszy, więc dla mnie do jeżdżenia myślę, ze też będzie dobry – stwierdza.

Żużlowcy na treningi uczęszczają bardzo systematycznie, gdzie dokładnie sprawdzają swój sprzęt. Nie inaczej jest w teamie Krzysztofa. – Na treningach bardzo dużo sprawdzamy. Zaczęły się jazdy w czwórkę, więc to też jest bardzo fajne. Ja bazuję na dwóch silnikach z tamtego roku. Mam oczywiście też nowe na ten sezon i to jest moja baza. Jak na razie jeżdżę zarówno na jednych jak i na drugich. Jest na razie nie źle – zdradza.

Krzysztof, jako nowy, tarnowski zawodnik musi zapoznać się z miejscową publicznością. Idealną okazją do tego było wczorajsze spotkanie z uczniami w jednym z tarnowskich gimnazjów, a także poniedziałkowa prezentacja drużyny. – Wczoraj było pierwsze przetarcie. Spotkałem się z uczniami z Zespołu Szkół w Lisiej Górze. W poniedziałek natomiast jest prezentacja, gdzie czeka mnie kolejne spotkanie z Kibicami oraz sponsorami, więc to będzie ciekawy, ale także ciężki dzień – przyznaje.

Przed poniedziałkową prezentacją nowy zawodnik tarnowskich Jaskółek nie odczuwa żadnego stresu. – Jak na razie nie czuję żadnej presji czy też stresu. Muszę poznać nowych ludzi. Jestem na to bardzo otwarty i mam nadzieję, że oni też przyjmą mnie jak najlepiej – powiedział.

Tor przy ulicy Zbylitowskiej 3 dla wielu zawodników ciągle jest zagadką. Nie inaczej było to u Krzysztofa, kiedy przyjeżdżał ze swoją byłą drużyną na Ekstraligowe mecze. Zawodnik przyznaje jednak, że tarnowski owal od tego czasu za wiele się nie zmienił, a sam znalazł już na niego receptę. – Kiedy tu przyjeżdżałem to nie wiedziałem jak się przełożyć do tego toru. Teraz to już wiem, więc moja wiedza jest większa. Jednak tor, jako tako się nie zmienił – mówi.

Na koniec zawodnik przekazuje kilka słów dla tarnowskich fanów – Bardzo Was pozdrawiam i mam nadzieję, że będziecie w jak największej ilości przychodzić na stadion. Do zobaczenia! – zakończył.

Zapraszamy do galerii z treningu https://unia.tarnow.pl/galeria.php?id=75 , a także ze spotkania w Gimnazjum nr 2 https://unia.tarnow.pl/galeria.php?id=74

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST