Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

“To był ciężki mecz” – Artem Łaguta

16/08/2013 0:00:00
Redakcja

W przedostatniej ligowej kolejce w Enea Ekstralidze, która została rozegrana w czwartek zdecydowanie lepsi od tarnowian okazali się częstochowianie. Jedynym jasnym punktem w ekipie Marka Cieślaka była Artem Łaguta.

Przed spotkaniem wydawało się, że Jaskółki, które do meczu przystąpiły z osiemnastopunktową przewagą z pierwszego meczu, mają punkt bonusowy w kieszeni. Rzeczywistość okazała się zgoła inna, a bonus ostatecznie nie zdobyła żadna z ekip.

Najlepszym zawodnikiem Jaskółek był Artem Łaguta. Rosjanin nie miał niestety wsparcia w kolegach z zespołu. – To był ciężki mecz. Szkoda, że nie udało nam się zdobyć bonusu. Pojechałem dobrze, ale koledzy z drużyny nie mogli dopasować się do tego toru. Ja od początku znalazłem dobre ustawienia, dokonaliśmy małych zmian i było bardzo dobrze. Cieszę się ze swojego występu, tylko szkoda, że przegraliśmy – ocenił.

W czwartkowym pojedynku po dwóch stronach barykady stanęli bracia Łagutowie. Artem podkreśla, że jego starszy brat doskonale zna częstochowski tor – “Grisza” jest tutaj bardzo szybki i ciężko go wyprzedzić. Gdyby nie rozwalił mu się silnik w piętnastym biegu, to różnie by mogło być. Rozmawiamy z bratem zarówno po meczu, jak i w jego trakcie. On się pyta mnie, ja jego i tak współpracujemy – przyznał.

Lider Jaskółek karierę w najwyższej klasie rozgrywkowej rozpoczynał właśnie w barwach drużyny częstochowskiej. – Dobrze znam ten tor. Poznałem go w 2011 roku i znam odpowiednie ścieżki na nim. Mam bardzo dobry silnik i praktycznie jedno przełożenie na wszystkie zawody. Tor był bardzo fajnie przygotowany. Było trochę pod koło, zdobyłem 14 punktów i był to mój najlepszy w tym sezonie występ na wyjeździe – zakończył Artem Łaguta.

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST