Dzisiaj poznaliśmy terminarz Enea Ekstraligi. Jaskółki pierwsze spotkanie pojadą ze Stelmet Falubazem Zielona Góra na torze aktualnego Drużynowego Mistrza Polski w sobotę 12 kwietnia. Pierwsze spotkanie ligowe w Tarnowie niespełna tydzień później z drużyną z Gdańska.
1 KOLEJKA
2014-04-12 Sobota Stelmet Falubaz Zielona Góra – Unia Tarnów
2014-04-13 Niedziela Betard Sparta Wrocław – Stal Gorzów
2014-04-13 Niedziela FOGO Unia Leszno – Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
2014-04-13 Niedziela Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unibax Toruń
2 KOLEJKA
2014-04-20 Niedziela Stal Gorzów – FOGO Unia Leszno
2014-04-21 Poniedziałek Unia Tarnów – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
2014-04-21 Poniedziałek Unibax Toruń – Betard Sparta Wrocław
2014-04-21 Poniedziałek Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – Stelmet Falubaz Zielona Góra
3 KOLEJKA
2014-05-03 Sobota Stelmet Falubaz Zielona Góra – Unibax Toruń
2014-05-04 Niedziela Unia Tarnów – Stal Gorzów
2014-05-04 Niedziela Betard Sparta Wrocław – FOGO Unia Leszno
2014-05-04 Niedziela Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
4 KOLEJKA
2014-05-10 Sobota Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław
2014-05-11 Niedziela FOGO Unia Leszno – Stelmet Falubaz Zielona Góra
2014-05-11 Niedziela Unibax Toruń – Unia Tarnów
2014-05-11 Niedziela Stal Gorzów – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
5 KOLEJKA
2014-05-24 Sobota Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – FOGO Unia Leszno
2014-05-25 Niedziela Unibax Toruń – Stal Gorzów
2014-05-25 Niedziela Stelmet Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław
2014-05-25 Niedziela Unia Tarnów – Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
6 KOLEJKA
2014-06-01 Niedziela FOGO Unia Leszno – Unia Tarnów
2014-06-01 Niedziela Betard Sparta Wrocław – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
2014-06-01 Niedziela Stelmet Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów
2014-06-01 Niedziela Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – Unibax Toruń
7 KOLEJKA
2014-06-08 Niedziela Unia Tarnów – Betard Sparta Wrocław
2014-06-08 Niedziela Unibax Toruń – FOGO Unia Leszno
2014-06-08 Niedziela Stal Gorzów – Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
2014-06-08 Niedziela Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Stelmet Falubaz Zielona Góra
8 KOLEJKA
2014-06-15 Niedziela FOGO Unia Leszno – Unibax Toruń
2014-06-15 Niedziela Betard Sparta Wrocław – Unia Tarnów
2014-06-15 Niedziela Stelmet Falubaz Zielona Góra – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
2014-06-15 Niedziela Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów
9 KOLEJKA
2014-06-22 Niedziela Unia Tarnów – FOGO Unia Leszno
2014-06-22 Niedziela Unibax Toruń – Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
2014-06-22 Niedziela Stal Gorzów – Stelmet Falubaz Zielona Góra
2014-06-22 Niedziela Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Betard Sparta Wrocław
10 KOLEJKA
2014-06-29 Niedziela Stal Gorzów – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
2014-06-29 Niedziela Betard Sparta Wrocław – Stelmet Falubaz Zielona Góra
2014-06-29 Niedziela Stal Gorzów – Unibax Toruń
2014-06-29 Niedziela Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – Unia Tarnów
11 KOLEJKA
2014-08-03 Niedziela Unia Tarnów – Unibax Toruń
2014-08-03 Niedziela Betard Sparta Wrocław – Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
2014-08-03 Niedziela Stelmet Falubaz Zielona Góra – FOGO Unia Leszno
2014-08-03 Niedziela Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Stal Gorzów
12 KOLEJKA
2014-08-10 Niedziela FOGO Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław
2014-08-10 Niedziela Unibax Toruń – Stelmet Falubaz Zielona Góra
2014-08-10 Niedziela Stal Gorzów – Unia Tarnów
2014-08-10 Niedziela Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – Renault Zdunek Wybrzeże
Gdańsk
13 KOLEJKA
2014-08-23 Sobota Stelmet Falubaz Zielona Góra – Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
2014-08-24 Niedziela Betard Sparta Wrocław – Unibax Toruń
2014-08-24 Niedziela FOGO Unia Leszno – Stal Gorzów
2014-08-24 Niedziela Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów
14 KOLEJKA
2014-09-06 Sobota Unia Tarnów – Stelmet Falubaz Zielona Góra
2014-09-07 Niedziela Unibax Toruń – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
2014-09-07 Niedziela Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław
2014-09-07 Niedziela Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – FOGO Unia Leszno
15 KOLEJKA (półfinały)
2014-09-14 Niedziela 4 – 1
2014-09-14 Niedziela 3- 2
16 KOLEJKA (półfinały – rewanże)
2014-09-20 Sobota 1 -4
2014-09-21 Niedziela 2 – 3
17 KOLEJKA (finał i mecz o 3. miejsce)
2014-09-28 Niedziela 1. mecz o 3. miejsce
2014-09-28 Niedziela 1. mecz o 1. miejsce
18 KOLEJKA
2014-10-04 Sobota – Mecz o 3. miejsce
2014-10-05 Niedziela – Wielki Finał