Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Ten sezon nie był do końca udany” – Kacper Gomólski

03/11/2013 0:00:00
Redakcja

Kacper Gomólski to jeden z zawodników, który w minionym sezonie bronił barw tarnowskiej Unii. Zmiana Klubu jaką dokonał Ginger dwa sezony temu wyszła mu na dobre. Kacper przez dwa lata spędzone w Tarnowie pod okiem trenera – Marka Cieślaka nabrał bardzo dużego doświadczenia, w wyniku czego zdobył wiele medali. 

Pomimo korzystnych rezultatów, Kacper nie jest do końca zadowolony z mijającego sezonu. – Ten sezon nie był do końca udany, chociaż trzeba przyznać,że w moim wykonaniu o wiele lepszy od poprzedniego. Zdobyłem kilka medali i to jest pozytywny akcent tego sezonu – stwierdza Kacper.

Wczoraj ruszył okres transferowy. Kontrakt pomiędzy Kacprem Gomólskim, a Unią Tarnów dobiegł końca. Ginger przyznaje, że nie chciałby na kolejny sezon zmieniać Klubu. – Z Tarnowem mam wiele dobrych wspomnień m.in. zdobycie kompletu punktów na jednym z meczu ligowych, a także wywalczenie w tym sezonie brązowego medalu. Bardzo chciałbym pozostać w Tarnowie. Myślę, że za niedługo jakoś się dogadamy i w następnym sezonie będę mógł bronić biało – niebieskich barw. Mam nadzieję, że tak też się stanie. 

W tej chwili Kacper, wraz z zaprzyjaźnionymi zawodnikami przebywa na wakacjach. Nie będą one trwały jednak długo, ponieważ Ginger zamierza bardzo ambitnie przygotowywać się do następnego sezonu. – Przygotowanie do następnego sezonu będzie bardzo ekstremalne. Mam poważny plan na zimę i wierzę, że wszystko ułoży się zgodnie z planem, a w przyszłym sezonie będzie jeszcze lepiej niż w tym. – kończy tajemniczo Kacper Gomólski.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST