Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Tarnowianie wrócili z obozu

02/04 12:54:53
Marcin Michoń

W piątek żużlowcy Unii Tarnów zakończyli niespełna tygodniowy obóz integracyjno – treningowy w Szczawnicy. Zawodnicy nie tylko sumiennie trenowali pod okiem trenerów Pawła Barana i Mirosława Cierniaka, ale również dużo rozmawiali o współpracy w nowym sezonie.

Podczas zgrupowania nasi zawodnicy dużo trenowali na nartach, snowboardzie i nartach biegowych na których przebiegli w sumie ponad 48km. Ponadto odbywały się zajęcia na sali gimnastycznej i basenie. Żużlowcy mieli do dyspozycji także saunę, gdzie mogli się zregenerować. Nie zabrakło oczywiście tradycyjnego chrztu zawodników, którzy niedawno uzyskali żużlowy certyfikat. Z kolei całe czwartkowe popołudnie poświęcone było na odnowę biologiczną w termach w Białce Tatrzańskiej.

W piątek wszyscy krajowi zawodnicy, którzy uczestniczyli w obozie wspólnie weszli na szczyt Trzech Koron, czym zakończyli bardzo udany obóz przygotowawczy.

 

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-start

tyskie

NOXY

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

AMS Iveco

Hyundai Karmot

Fundacja u Górala

Lexus Audit

Centrum Sztuki Mościce

Wykonanie strony Internetowej z przez