Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Woffinden Mistrzem Świata, Zmarzlik ze srebrem!

06/10/2018 22:02:31
Redakcja

Tai Woffinden wygrywając Grand Prix Polski w Toruniu przypieczętował swój trzeci tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Srebrny medal zawisł na szyi Bartosza Zmarzlika. Brąz wywalczył Fredrik Lindgren.

W Finale dzisiejszej rundy zabrakło reprezentantów Polski, a na podium poza Woffindenem stanęli Rosjanie – niemal bezbłędny Artiom Łaguta oraz Emil Sajfutdinow.

Nicki Pedersen z siedmioma oczkami na koncie zakończył zawody na dziesiątej pozycji. Ostatecznie zawodnik Grupy Azoty Unii Tarnów z 74 punktami na koncie zakończył sezon na jedenastej pozycji w klasyfikacji generalnej.

Wyniki:

1. Tai Woffinden – 15 (3,3,w,1,3,2,3)
2. Artiom Łaguta – 20 (3,3,3,3,3,3,2)
3. Emil Sajfutdinow – 11 (2,2,0,1,3,2,1)
4. Niels Kristian Iversen – 10 (2,2,3,0,t,3,0)
5. Bartosz Zmarzlik – 15 (3,3,3,3,2,1)
6. Fredrik Lindgren – 11 (2,2,1,3,2,1)
7. Greg Hancock – (0,3,3,2,1,0)
8. Martin Vaculik – (1,1,2,3,1,0)
9. Jason Doyle – (3,1,1,0,2)
10. Nicki Pedersen – (1,2,2,2,0)
11. Matej Zagar – (2,0,1,1,2)
12. Maciej Janowski – (1,0,2,2,1)
13. Chris Holder – (1,1,0,0,3)
14. Vaclav Milik – (w,1,2,1,1)
15. Daniel Kaczmarek – (0,0,0,2,0)
16. Przemysław Pawlicki – (0,0,1,w,0)
17. Igor Kopeć-Sobczyński – (0)
18. Dominik Kubera – ()

Bieg po biegu:
1. Zmarzlik, Lindgren, Janowski, Hancock
2. Doyle, Iversen, Pedersen, Milik (w)
3. Łaguta, Zagar, Vaculik, Pawlicki
4. Woffinden, Sajfutdinow, Holder, Kaczmarek
5. Hancock, Pedersen, Vaculik, Kaczmarek
6. Woffinden, Lindgren, Milik, Pawlicki
7. Zmarzlik, Iversen, Holder, Zagar
8. Łaguta, Sajfutdinow, Doyle, Janowski
9. Hancock, Milik, Zagar, Sajfutdinow
10. Łaguta, Pedersen, Lindgren, Holder
11. Zmarzlik, Vaculik, Doyle, Woffinden (w)
12. Iversen, Janowski, Pawlicki, Kaczmarek
13. Łaguta, Hancock, Woffinden, Iversen
14. Lindgren, Kaczmarek, Zagar, Doyle
15. Zmarzlik, Pedersen, Sajfutdinow, Pawlicki (w)
16. Vaculik, Janowski, Milik, Holder
17. Holder, Doyle, Hancock, Pawlicki
18. Sajfutdinow, Lindgren, Vaculik, Kopeć-Sobczyński
19. Łaguta, Zmarzlik, Milik, Kaczmarek
20. Woffinden, Zagar, Janowski, Pedersen
Półfinał nr 1. Łaguta, Sajfutdinow, Lindgren, Vaculik
Półfinał nr 2. Iversen, Woffinden, Zmarzlik, Hancock
Finał. Woffinden, Łaguta, Sajfutdinow, Iversen

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST