Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Szkolni Kibice 2017

03/19 23:11:22
Marcin Michoń

Nieodłącznym elementem widowiska żużlowego są kibice, którzy już od najmłodszych lat utożsamiają się z Klubem i wiernie kibicują swojej drużynie. W związku z powyższym, chcielibyśmy zaprosić szkoły do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji „Szkolni Kibice 2017”.

Akcja ma na celu propagowanie żużla wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z regionu tarnowskiego. Chcielibyśmy, aby każda ze zgłoszonych szkół wzięła udział w przynajmniej jednym meczu ligowym drużyny Grupy Azoty Unii Tarnów na Stadionie Miejskim w Tarnowie.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji, która umożliwi najmłodszym Kibicom bycie częścią sportowego widowiska na wysokim poziomie.

W przypadku zainteresowania naszą akcją prosimy o kontakt w terminie do 31.03.2017r. pod nr telefonu: 14 633 02 01 lub na adres mailowy: lukasz.izak@unia.tarnow.pl.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

eska

Wykonanie strony Internetowej z przez