Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Sześć oczek Patryka Rolnickiego w Finale BK

07/04/2015 20:40:25
Marcin Michoń

Maksym Drabik po wygranej w biegu dodatkowym triumfował w Finale Brązowego Kasku. Drugie miejsce zajął Kacper Woryna, a trzeci był Damian Dróżdż.

Z dorobkiem sześciu oczek na jedenastej pozycji sklasyfikowany został zawodnik Unii Tarnów Patryk Rolnicki. Wychowanek Jaskółek po słabym początku zawodów w drugiej części spisywał się już dużo lepiej trzykrotnie mijając linię mety na drugiej pozycji.

Wyniki:
1. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 14+3 (3,2,3,3,3)
2. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) – 14+2 (2,3,3,3,3)
3. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 11+3 (3,0,3,2,3)
4. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) – 11+2 (2,3,3,2,1)
5. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 10 (3,2,2,2,1)
6. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów) – 10 (2,3,2,1,2)
7. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) – 9 (2,1,1,3,2)
8. Patryk Beśko (Wybrzeże Gdańsk) – 7 (3,1,0,d,3)
9. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – 7 (1,1,2,1,2)
10. Dawid Wawrzyniak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – 6 (0,2,1,3,0)
11. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) – 6 (0,0,2,2,2)
12. Mateusz Burzyński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 4 (3,d,0,0,1)
13. Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik) – 4 (1,w,1,1,1)
14. Dawid Krzyżanowski (KS Toruń) – 3 (1,2,w,w,-)
15. Mateusz Danielewicz (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 1 (0,0,1,0,u)
16. Arkadiusz Potoniec (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 1 (1,u/-,-,-,-)
17. Michał Piosicki (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – 0 (0,u,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Zgardziński, Rempała, Chmiel, Rolnicki
2. Beśko, Karczmarz, Potoniec, Danielewicz
3. Drabik, Wieczorek, Kaczmarek, Piosicki
4. Dróżdż, Woryna, Krzyżanowski, Wawrzyniak
5. Rempała, Wawrzyniak, Kaczmarek, Danielewicz
6. Wieczorek, Zgardziński, Karczmarz, Dróżdż
7. Burzyński, Krzyżanowski, Piosicki (u1), Potoniec (u/ns), Chmiel (w/u)
8. Woryna, Drabik, Beśko, Rolnicki
9. Woryna, Rempała, Karczmarz, Burzyński (d)
10. Drabik, Zgardziński, Danielewicz, Krzyżanowski (w/su)
11. Dróżdż, Kaczmarek, Chmiel, Beśko
12. Wieczorek, Rolnicki, Wawrzyniak, Burzyński
13. Drabik, Dróżdż, Rempała, Burzyński
14. Wawrzyniak, Zgardziński, Burzyński, Beśko (d/st)
15. Woryna, Wieczorek, Chmiel, Danielewicz
16. Karczmarz, Rolnicki, Kaczmarek, Krzyżanowski (w/2min)
17. Beśko, Rempała, Wieczorek
18. Woryna, Kaczmarek, Zgardziński
19. Drabik, Karczmarz, Chmiel, Wawrzyniak
20. Dróżdż, Rolnicki, Danielewicz (u)

Bieg dodatkowy o 3 miejsce:
21. Dróżdż, Wieczorek

Bieg dodatkowy o 1 miejsce:
22. Drabik, Woryna

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora


 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST