Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Sześć oczek Patryka Rolnickiego w Finale BK

07/04/2015 20:40:25
Redakcja

Maksym Drabik po wygranej w biegu dodatkowym triumfował w Finale Brązowego Kasku. Drugie miejsce zajął Kacper Woryna, a trzeci był Damian Dróżdż.

Z dorobkiem sześciu oczek na jedenastej pozycji sklasyfikowany został zawodnik Unii Tarnów Patryk Rolnicki. Wychowanek Jaskółek po słabym początku zawodów w drugiej części spisywał się już dużo lepiej trzykrotnie mijając linię mety na drugiej pozycji.

Wyniki:
1. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 14+3 (3,2,3,3,3)
2. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) – 14+2 (2,3,3,3,3)
3. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 11+3 (3,0,3,2,3)
4. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) – 11+2 (2,3,3,2,1)
5. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 10 (3,2,2,2,1)
6. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów) – 10 (2,3,2,1,2)
7. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) – 9 (2,1,1,3,2)
8. Patryk Beśko (Wybrzeże Gdańsk) – 7 (3,1,0,d,3)
9. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – 7 (1,1,2,1,2)
10. Dawid Wawrzyniak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – 6 (0,2,1,3,0)
11. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) – 6 (0,0,2,2,2)
12. Mateusz Burzyński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 4 (3,d,0,0,1)
13. Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik) – 4 (1,w,1,1,1)
14. Dawid Krzyżanowski (KS Toruń) – 3 (1,2,w,w,-)
15. Mateusz Danielewicz (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 1 (0,0,1,0,u)
16. Arkadiusz Potoniec (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 1 (1,u/-,-,-,-)
17. Michał Piosicki (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – 0 (0,u,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Zgardziński, Rempała, Chmiel, Rolnicki
2. Beśko, Karczmarz, Potoniec, Danielewicz
3. Drabik, Wieczorek, Kaczmarek, Piosicki
4. Dróżdż, Woryna, Krzyżanowski, Wawrzyniak
5. Rempała, Wawrzyniak, Kaczmarek, Danielewicz
6. Wieczorek, Zgardziński, Karczmarz, Dróżdż
7. Burzyński, Krzyżanowski, Piosicki (u1), Potoniec (u/ns), Chmiel (w/u)
8. Woryna, Drabik, Beśko, Rolnicki
9. Woryna, Rempała, Karczmarz, Burzyński (d)
10. Drabik, Zgardziński, Danielewicz, Krzyżanowski (w/su)
11. Dróżdż, Kaczmarek, Chmiel, Beśko
12. Wieczorek, Rolnicki, Wawrzyniak, Burzyński
13. Drabik, Dróżdż, Rempała, Burzyński
14. Wawrzyniak, Zgardziński, Burzyński, Beśko (d/st)
15. Woryna, Wieczorek, Chmiel, Danielewicz
16. Karczmarz, Rolnicki, Kaczmarek, Krzyżanowski (w/2min)
17. Beśko, Rempała, Wieczorek
18. Woryna, Kaczmarek, Zgardziński
19. Drabik, Karczmarz, Chmiel, Wawrzyniak
20. Dróżdż, Rolnicki, Danielewicz (u)

Bieg dodatkowy o 3 miejsce:
21. Dróżdż, Wieczorek

Bieg dodatkowy o 1 miejsce:
22. Drabik, Woryna

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST