Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Sprostowanie artykułu „Gala 60-lecia Unii Tarnów tylko dla wybranych”

15/02/2017 21:20:43
Redakcja

Odpowiedź Unii Tarnów ŻSSA na zarzuty zawarte w artykule pt: „Gala 60-lecia Unii Tarnów tylko dla wybranych” opublikowanego na portalach przegladsportowy.pl oraz espeedway.pl

W związku z publikacją pt. „Gala 60-lecia Unii Tarnów tylko dla wybranych” z dn. 14 lutego autorstwa Pawła Racibora Unia Tarnów ŻSSA pragnie uzupełnić informacje, które pojawiły się w publikacji.

W Gali z okazji 60-lecia tarnowskiego klubu, która odbędzie się 3 marca br. w ramach obchodów 60-lecia istnienia Unii Tarnów, wezmą udział osobistości związane na przestrzeni lat z tarnowskim sportem żużlowym, przedstawicie byłych i obecnych sponsorów, byli i obecni zawodnicy, przedstawiciele Polskiego Związku Motorowego, władze Ekstraligi Żużlowej oraz inni zaproszeni goście. Ze względu na charakter wydarzenia, w tym pojemność sali oraz ilość zaproszonych gości – liczba miejsc dla kibiców jest mocno ograniczona. Unia Tarnów ŻSSA, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców postanowiła nagrodzić w zorganizowanym przez klub konkursie dziesięciu z nich zaproszeniem na Galę.

Pragniemy zauważyć, że ogólnie przyjętą zasada jest, iż na podobne eventy organizowane z różnych okazji, jak choćby Gala PGE Ekstraligi czy Gala Plebiscytu Najlepszego Sportowca Roku, wstęp odbywa się za zaproszeniem.

Równocześnie należy zauważyć, że tego samego dnia w Galerii Tarnovia, a więc w powszechnie dostępnym miejscu, odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny Grupa Azoty Unia Tarnów, która będzie otwarta dla wszystkich chętnych kibiców. Fakt ten został przemilczany przez autora publikacji. Mamy nadzieję, że nie celowo.

O szczegółach oficjalnej prezentacji drużyny Grupy Azoty Unia Tarnów poinformujemy niebawem na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Pozostaje nam tylko przeprosić kibiców, którzy padli ofiarą, mamy nadzieję, że niezamierzonej dezinformacji.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST