Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Spędziłem tutaj 3 cudowne lata” – K.Gomólski

08/06/2015 17:42:17
Redakcja

Kacper Gomólski, który po trzech latach spędzonych w Tarnowie zdecydował się na transfer do klubu z Torunia powrócił podczas ostatniego meczu na tarnowski tor i do tarnowskich kibiców. Nie był jednak tak szybki, jak podczas startów z Jaskółką na plastronie – pierwszy bieg nieco wybił mnie z rytmu ponieważ pękł łańcuch. W trzech kolejnych biegach nie było najgorzej, bo gdzieś tam trzymałem się chłopaków, ale byli oni bardzo szybcy, jak zawsze u siebie. Cieszę się w ogóle, że udało mi się nawiązać jakąś walkę – powiedział po meczu Kacper.

Tarnowianie zaskoczyli gości szczególne mocnym wejściem w mecz. Kacper mimo znajomości toru nie do końca mógł się na nim odnaleźć – pierwsze dwie serie startów były dla nas straszne. Później mniej więcej połapaliśmy się o co chodzi. Patrząc na ten końcowy wynik 50:40 to myślę, że jest to niezły rezultat. Tor bym bardziej porównał do tego z 2013 roku. Przy krawężniku zrobiła się taka „tarka” i fajnie można było tam pojeździć. Jak tylko wyjechałem szerzej to od razu czułem, że motocykl nie nabiera prędkości – wyjaśnił zawodnik KS Toruń.

Nasz były zawodnik przyznaje, że świetną pracę wykonał przede wszystkim Ernest Kozapełen szacunek dla Ernesta dziś. Pierwsze trzy biegi tylko puszczał sprzęgło i jechał. Miałem wrażenie, że on wręcz hamuje, żeby jeszcze Janusz do niego dojechał. Był dziś naprawdę szybki – przyznał „Ginger”.

W jednym z biegów Kacper miał okazję zamknąć przy bandzie Janusza Kołodzieja. Zostawił jednak miejsce wyraźnie szybszemu zawodnikowi Unii Tarnów – jak ktoś jest szybszy to trzeba puścić, nauczyłem się tego już dawno temu. Może się tak zdarzyć, że później będziemy obaj leżeć w bandzie. Ja próbowałem oczywiście trochę dojechać do bandy, liczyłem, że może Janusz się trochę przestraszy. Taki jest żużel – stwierdził Gomólski.

Ginger” zawsze miał bardzo dobry kontakt z tarnowskimi kibicami. Zawodnik jest bardzo wdzięczny miejscowej publiczności za tak ciepłe przyjęcie – spędziłem tutaj trzy cudowne lata i tego się po prostu nie zapomina. Tutaj zdobywałem wszystkie moje najcenniejsze trofea, więc to były bardzo dobre czasy. Bardzo dziękuję kibicom za takie przyjęcie i myślę, że jeszcze nie raz się tu w Tarnowie spotkamy – zakończył Kacper Gomólski.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST