Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Słowo Prezesa Zarządu Unii Tarnów

30/05/2016 15:03:13
Redakcja

Drodzy!

Niestety przegraliśmy walkę o Krystiana Rempałę. Walkę, którą podjęliśmy natychmiast, a która trwała nieustannie przez 6 dni i 6 nocy. Widać, Ktoś w górze, miał inne plany.

W imieniu swoim własnym jak i całego Klubu, chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy razem walczyli:
Dyrekcji Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju z Panią Dyrektor Grażyną Kuczera na czele, wraz z zespołem lekarzy specjalistów. Prezydentowi Miasta Tarnowa – Panu Romanowi Ciepieli oraz Wiceprezydent – Pani Dorocie Krakowskiej za otwartość i pomoc.

Zarządowi Grupy AZOTY oraz pracownikowi PR-Łukaszowi Rozborskiemu za wszelką pomoc, otwartość, życzliwość.

Profesorowi Janowi Talarowi za pomoc i wiarę. Właścicielowi firmy DEKER – Józefowi Guzemu oraz biznesmenowi i sportowcowi o wielkim sercu – Panu Rafałowi Sonikowi za otwartość i błyskawiczną pomoc w organizacji transportu dla Profesora Talara. Podziękowania dla pracowników Galerii GEMINI Tychy i GEMINI Tarnów.

Prezesowi PGE Ekstraligi Wojciechowi Stępniewskiemu oraz członkom Zarządu i pracownikom za okazaną wyrozumiałość i życzliwość.

Prezesowi Row Rybnik S.A. – Krzysztofowi Mrozkowi za poświęcenie i oddanie. Zarządowi FOGO Unia Leszno w osobach Józefa Dworakowskiego i Ireneusza Igielskiego, Zarządowi BETARD Sparty Wrocław – Krystynie Kloc, Andrzejowi Rusko, Andrzejowi Łabudzkiemu – Prezesowi Stali Rzeszów oraz Maciejowi Zmorze i Michałowi Kuglerowi – reprezentującym Zarząd Stali Gorzów – za chęć niesienia pomocy, wsparcie dla rodziny Krystiana, każde dobre słowo i każdą pozytywną myśl. Wszystkim prezesom i zarządom pozostałych klubów ekstraligowych i pierwszoligowych.

Lekarzowi medycyny – Panu doktorowi Krzysztofowi Oleś oraz Tomaszowi Gollobowi, a także Darcy Ward Foundation.

Właścicielom firm: WESBUD – Wiesławowi Frys oraz SPAW-MAR – Mariuszowi Mamala za nieocenioną pomoc duchową, materialną i logistyczną, a także Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Tarnowcu – Pani Annie Chmura.

Dziękuję serdecznie swoim współpracownikom ze Spółki Żużlowej, a także gronu osób, które było w tym trudnym czasie z nami, było gotowe nieść pomoc na różne sposoby, a których nie sposób teraz wymienić.

Dziękuję KIBICOM czarnego sportu za modlitwę, dobre słowa dla Krystiana i jego rodziny kierowane za pośrednictwem wszelkim dostępnych współcześnie mediów, a także za konkretną pomoc z ich strony.

„Śmierć nie jest kresem naszego istnienia, żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach. Albowiem to dalej my a nasze ciała to tylko zwiędłe liście na drzewie życia” A. Einstein

Łukasz Sady
Prezes Zarządu Unii Tarnów ŻSSA

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST