PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Słowo Prezesa Zarządu po zdobyciu brązowego medalu DMP

09/22 0:00:00
Redakcja


Zarząd Unii Tarnów ŻSSA
  składa serdeczne podziękowania i gratulacje dla wszystkich zawodników oraz kierownictwa drużyny w tym w szczególności trenera Marka Cieślaka oraz kierownika Pawła Barana.  Zdobyty medal, biorąc pod uwagę rozliczne problemy Spółki jest dla nas szczególnie ważny i cenny. Zdobycie tego krążka nie byłoby możliwe, gdyby nie wielkie zaangażowanie wszystkich reklamodawców i sponsorów, w tym w szczególności Firm TAURON Polska Energia oraz Głównego PartneraGrupy Azoty.

Podejmując się bardzo zaszczytnej, ale i niezwykle odpowiedzialnej funkcji Prezesa Zarządu Klubu, nie śmiałem nawet marzyć o tak fantastycznym wyniku sportowym. Tym samym równie serdeczne podziękowania składam wszystkim członkom Rady Nadzorczej Unii Tarnów ŻSSA oraz wszystkim swoim współpracownikom, bez których ten sukces nie byłby możliwy.

Dziękuje również wszystkim Kibicom, którzy przez cały sezon wytrwale wspierali nasz zespół.

Podpisano Prezes Zarządu Unii Tarnów ŻSSA Łukasz Sady

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez