PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Słaby występ juniorów w Zielonej Górze

08/01 21:27:58
Marcin Michoń

Juniorzy Get Well Toruń zwyciężyli w VI rundzie DMPJ grupy II. Drugie miejsce ex-aequo zajęli gospodarze oraz Stal Gorzów.

Tym razem słabiej wypadli młodzieżowcy Grupy Azoty Unii Tarnów, którzy zostali sklasyfikowani ex-aequo na piątym miejscu. Wśród Jaskółek najlepiej wypadł Kacper Konieczny, który wygrał dwa biegi. W Zielonej Górze zabrakło Patryk Rolnickiego, który odpoczywa po niedzielnym upadku.

I Get Well Toruń – 25:
13. Igor Kopeć-Sobczyński – 8+1 (2*,-,3,3)
14. Daniel Kaczmarek – 9 (3,3,-,3)
15. Marcin Kościelski – 3+1 (1,-,0,2*)
26. Norbert Krakowiak – 5+1 (2,2*,1)

II-III Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – 22:
1. Sebastian Niedźwiedź – 11+1 (3,3,2*,3)
2. Arkadiusz Potoniec – 4+2 (2*,-,1*,1)
3. Alex Zgardziński – 3 (1,-,t,2)
22. Mateusz Burzyński – 4 (3,1)

II-III Cash Broker Stal Gorzów – 22:
19. Rafał Karczmarz – 8 (2,3,3,-)
20. Hubert Czerniawski – 6+1 (0,1,2*,3)
21. Alan Szczotka – 6+1 (1,0,3,2*)
28. Kamil Nowacki – 2+1 (2*)

IV Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 17:
16. Aureliusz Bieliński – 6+1 (0,3,1*,2)
17. Marcin Turowski – 7+1 (1,2,2*,2)
18. Karol Żupiński – 4 (0,2,1,1)

V-VI Grupa Azoty Unia Tarnów – 13:
7. Michał Nowiński – 6 (3,1,1,1)
8. Krystian Stefanów – 0 (0,0,0,0)
9. Kacper Konieczny – 7 (3,1,3,0)

V-VI Stal Rzeszów – 13:
10. Wiktor Lampart – 10 (2,3,2,3)
11. Mateusz Rząsa – 3+1 (1*,1,1,0)
12. Patryk Wojdyło – 0 (-,-,-,-)

VII GTM Start Gniezno – 8:
4. Patryk Fajfer – 8 (1,2,3,2)
5. Damian Stalkowski – 0 (w,w,-,-)
6. Tomasz Orwat (gość)* – 6+1 (0,2*,3,1)

*Punkty gościnnie startującego Orwata nie wliczają się w dorobek GTM Startu

Bieg po biegu:
1. Niedźwiedź, Potoniec, Fajfer, Stalkowski (w/2min)
2. Nowiński, Lampart, Rząsa, Stefanów
3. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Turowski, Bieliński
4. Niedźwiedź, Karczmarz, Zgardziński, Czerniawski
5. Konieczny, Fajfer, Nowiński, Orwat
6. Lampart, Krakowiak, Kościelski
7. Karczmarz, Turowski, Szczotka, Żupiński
8. Burzyński, Niedźwiedź, Konieczny, Stefanów
9. Fajfer, Orwat, Rząsa
10. Kaczmarek, Krakowiak, Czerniawski, Szczotka
11. Bieliński, Turowski, Burzyński, Zgardziński (t)
12. Kopeć-Sobczyński, Fajfer, Krakowiak, Stalkowski (w/2min)
13. Konieczny, Żupiński, Bieliński, Stefanów
14. Szczotka, Czerniawski, Rząsa
15. Kaczmarek, Zgardziński, Potoniec, Kościelski
16. Orwat, Bieliński, Żupiński
17. Karczmarz, Szczotka, Nowiński, Konieczny
18. Niedźwiedź, Lampart, Potoniec, Rząsa
19. Czerniawski, Nowacki, Orwat
20. Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Nowiński, Stefanów
21. Lampart, Turowski, Żupiński

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez