Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Słaby występ juniorów w Toruniu

18/07/2017 19:33:25
Redakcja

Get Well Toruń zwyciężył w III rundzie DMPJ grupy II na torze w Toruniu. Gospodarze wyprzedzili drugą Stal Gorzów aż o osiem punktów.

Niestety słabiej wypadli juniorzy Grupy Azoty Unii Tarnów. Jaskółki zajęły dzisiaj dopiero szóste miejsce. Wśród tarnowian nie zawiódł jedynie Patryk Rolnicki, który zdobył dziewięć punktów.

I. Get Well Toruń – 28:
1. Marcin Kościelski – 5+2 (2*,-,2*,1)
2. Igor Kopeć-Sobczyński – 11+1 (3,2*,3,3)
3. Daniel Kaczmarek – 11+1 (3,3,3,2*)
22. Norbert Krakowiak – (1)

II. Cash Broker Stal Gorzów – 20:
7. Hubert Czerniawski – 9+1 (2*,3,2,2)
8. Alan Szczotka – 6 (3,0,2,1)
9. Kamil Nowacki – 5+3 (2*,1,1*,1*)

III. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – 19:
10. Mateusz Tonder – 4+2 (1,1*,-,2*)
11. Damian Pawliczak – 0 (0,-,u,w)
12. Mateusz Burzyński – 8 (2,3,-,3)
25. Arkadiusz Potoniec – 7+1 (2*,3,2)

IV. Stal Rzeszów – 17:
19. Wiktor Lampart – 10 (2,3,3,2)
20. Mateusz Rząsa – 1 (0,0,1,0)
21. Patryk Wojdyło – 6+1 (2*,2,2,0)

V. GTM Start Gniezno – 15:
13. Patryk Fajfer – 9 (0,3,3,3)
14. Damian Stalkowski – 4 (1,3,w,w)
15. Maksymilian Bogdanowicz – 2 (0,1,1,w)

VI. Grupa Azoty Unia Tarnów – 13:
16. Patryk Rolnicki – 9 (3,1,3,2)
17. Michał Nowiński – 4+1 (2*,1,d,1)
18. Krystian Stefanów – 0 (0,0,0,t)

VII. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 11:
4. Aureliusz Bieliński – (d,t,d,d)
5. Karol Żupiński – (1,t,1,1)
6. Marcin Turowski – (1,1,3,3)

Bieg po biegu:
1. Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Żupiński, Bieliński (d4)
2. Szczotka, Czerniawski, Tonder, Pawliczak
3. Rolnicki, Nowiński, Stalkowski, Fajfer
4. Kaczmarek, Lampart, Krakowiak, Rząsa
5. Czerniawski, Nowacki, Turowski, Bieliński (t)
6. Fajfer, Burzyński, Tonder, Bogdanowicz
7. Lampart, Wojdyło, Nowiński, Stefanów
8. Kaczmarek, Kościelski, Nowacki, Szczotka
9. Burzyński, Potoniec, Turowski, Bieliński (d4)
10. Stalkowski, Wojdyło, Bogdanowicz, Rząsa
11. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Rolnicki, Nowiński (d4)
12. Fajfer, Bieliński (d/st), Stalkowski (w/u), Żupiński (t)
13. Rolnicki, Szczotka, Nowacki, Stefanów
14. Potoniec, Wojdyło, Rząsa, Pawliczak (u4)
15. Kopeć-Sobczyński, Kaczmarek, Bogdanowicz, Stalkowski (w/2min)
16. Turowski, Rolnicki, Żupiński, Stefanów
17. Lampart, Czerniawski, Nowacki, Wojdyło
18. Kopeć-Sobczyński, Potoniec, Kościelski, Pawliczak (w/u)
19. Turowski, Lampart, Żupiński, Rząsa
20. Fajfer, Czerniawski, Szczotka, Bogdanowicz (w)
21. Burzyński, Tonder, Nowiński, Stefanów (t)

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST