PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Słaby występ juniorów w Toruniu

07/18 19:33:25
Marcin Michoń

Get Well Toruń zwyciężył w III rundzie DMPJ grupy II na torze w Toruniu. Gospodarze wyprzedzili drugą Stal Gorzów aż o osiem punktów.

Niestety słabiej wypadli juniorzy Grupy Azoty Unii Tarnów. Jaskółki zajęły dzisiaj dopiero szóste miejsce. Wśród tarnowian nie zawiódł jedynie Patryk Rolnicki, który zdobył dziewięć punktów.

I. Get Well Toruń – 28:
1. Marcin Kościelski – 5+2 (2*,-,2*,1)
2. Igor Kopeć-Sobczyński – 11+1 (3,2*,3,3)
3. Daniel Kaczmarek – 11+1 (3,3,3,2*)
22. Norbert Krakowiak – (1)

II. Cash Broker Stal Gorzów – 20:
7. Hubert Czerniawski – 9+1 (2*,3,2,2)
8. Alan Szczotka – 6 (3,0,2,1)
9. Kamil Nowacki – 5+3 (2*,1,1*,1*)

III. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – 19:
10. Mateusz Tonder – 4+2 (1,1*,-,2*)
11. Damian Pawliczak – 0 (0,-,u,w)
12. Mateusz Burzyński – 8 (2,3,-,3)
25. Arkadiusz Potoniec – 7+1 (2*,3,2)

IV. Stal Rzeszów – 17:
19. Wiktor Lampart – 10 (2,3,3,2)
20. Mateusz Rząsa – 1 (0,0,1,0)
21. Patryk Wojdyło – 6+1 (2*,2,2,0)

V. GTM Start Gniezno – 15:
13. Patryk Fajfer – 9 (0,3,3,3)
14. Damian Stalkowski – 4 (1,3,w,w)
15. Maksymilian Bogdanowicz – 2 (0,1,1,w)

VI. Grupa Azoty Unia Tarnów – 13:
16. Patryk Rolnicki – 9 (3,1,3,2)
17. Michał Nowiński – 4+1 (2*,1,d,1)
18. Krystian Stefanów – 0 (0,0,0,t)

VII. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 11:
4. Aureliusz Bieliński – (d,t,d,d)
5. Karol Żupiński – (1,t,1,1)
6. Marcin Turowski – (1,1,3,3)

Bieg po biegu:
1. Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Żupiński, Bieliński (d4)
2. Szczotka, Czerniawski, Tonder, Pawliczak
3. Rolnicki, Nowiński, Stalkowski, Fajfer
4. Kaczmarek, Lampart, Krakowiak, Rząsa
5. Czerniawski, Nowacki, Turowski, Bieliński (t)
6. Fajfer, Burzyński, Tonder, Bogdanowicz
7. Lampart, Wojdyło, Nowiński, Stefanów
8. Kaczmarek, Kościelski, Nowacki, Szczotka
9. Burzyński, Potoniec, Turowski, Bieliński (d4)
10. Stalkowski, Wojdyło, Bogdanowicz, Rząsa
11. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Rolnicki, Nowiński (d4)
12. Fajfer, Bieliński (d/st), Stalkowski (w/u), Żupiński (t)
13. Rolnicki, Szczotka, Nowacki, Stefanów
14. Potoniec, Wojdyło, Rząsa, Pawliczak (u4)
15. Kopeć-Sobczyński, Kaczmarek, Bogdanowicz, Stalkowski (w/2min)
16. Turowski, Rolnicki, Żupiński, Stefanów
17. Lampart, Czerniawski, Nowacki, Wojdyło
18. Kopeć-Sobczyński, Potoniec, Kościelski, Pawliczak (w/u)
19. Turowski, Lampart, Żupiński, Rząsa
20. Fajfer, Czerniawski, Szczotka, Bogdanowicz (w)
21. Burzyński, Tonder, Nowiński, Stefanów (t)

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez