Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Razem sięgniemy najwyższych celów” – Artem Łaguta

21/03/2014 0:00:00
Redakcja

Dziś na torze przy ulicy Zbylitowskiej 3 odbył się kolejny trening zawodników tarnowskiej Unii. Na treningu pojawili się praktycznie wszyscy zawodnicy, nie zabrakło Rosjanina – Artema Łaguty.

Młodszy z braci Łaguta bardzo dobrze radzi sobie na tarnowskim owalu, który po zimie uległ nieco zmianie. – Po nowej nawierzchni jeździ mi się całkiem dobrze, chociaż nie odczuwam wielkiej zmiany (śmiech). Jedyne, co zauważyłem to stało się trochę bardziej przyczepnie – stwierdza.

W ubiegłym roku Rosjanin bardzo dobrze radzili sobie w drużynie tarnowskich Jaskółek. Tarnowscy fani maja nadzieję, że tak samo będzie w zbliżającym się sezonie. – Bardzo bym chciał, aby moja forma była bardzo dobra. Potrzebna mi jest duża ilość sparingów, a także sporo treningów tutaj w Tarnowie – mówi.

Dobra postawa zawodnika w ubiegłym sezonie sprawiła, ze nie zamierza on wprowadzać rewolucji do swojego sprzętu. – Będzie on taki sam jak w ubiegłym sezonie. Silniki radziły sobie nie źle, więc też pozostaną – zdradził.

Podczas zimowej przerwy w szeregach Unii Tarnów doszło do kilku zmian. Artem jest jednak bardzo pozytywnie nastawiony i wierzy, że tarnowską Unie stać na bardzo dużo. – Greg jest bardzo dobrym zawodnikiem. Krzysztof tez radzi sobie dobrze na naszym torze. Wierzymy w to, ze będzie dobrze i powalczymy o najwyższe cele – przekonuje.

W ubiegłym sezonie wśród tarnowskich fanów na trybunach zasiadała żona Artema wraz z ich synkiem. Jak przyznaje zawodnik obecność bliskich osób jest dla niego bardzo ważna. – Bardzo się, cieszę, że są ze mną w Tarnowie. Jest wtedy mniej stresu, bo wiem, że oni tutaj przy mnie są i mnie wspierają razem z innymi Kibicami.

Na sam koniec Rosjanin pragnął przekazać kilka słów fanom tarnowskich Jaskółek. – Wszystkich serdecznie zapraszam na mecze. Kibicujcie głośno, a razem sięgniemy najwyższych celów – zakończył.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST