Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Prezentacja Jaskółek w Galerii Tarnovia!

16/02/2017 8:35:57
Redakcja

W piątek 3 marca o godzinie 19:00 w Galerii Tarnovia tarnowskim Kibicom zaprezentują się wszyscy żużlowcy Grupy Azoty Unii Tarnów, którzy w sezonie 2017 będą walczyć o powrót drużyny do PGE Ekstraligi. Prezentacja Jaskółek odbędzie się w głównym holu galerii obok Perfumerii Douglas.

W nowym sezonie liderem Grupy Azoty Unii Tarnów ma być Kenneth Bjerre, który punkty dla ekipy z Mościc zdobywa już od dwóch sezonów. Do drużyny po kilku latach spędzonych w Łodzi powrócił Jakub Jamróg, który na pierwszoligowych torach jest bardzo skutecznym zawodnikiem. Obok wspomnianej dwójki sternicy tarnowskiego klubu liczą na punkty Petera Ljunga i Mikkela Michelsena. Doświadczony Szwed z Jaskółką na plastronie startował już w latach 2007-2008. Z kolei młody Duńczyk po nieudanym sezonie 2016 z pewnością będzie chciał się zrehabilitować i nawiązać do wyników osiąganych w polskiej lidze w 2015 roku. Seniorski skład drużyny prowadzonej przez Pawła Barana i Mirosława Cierniaka uzupełnią Artur Mroczka i Artur Czaja, którzy również mają sporo do udowodnienia. Liderem formacji młodzieżowej w nowym sezonie będzie Patryk Rolnicki, który nabrał w ostatnim sezonie sporo doświadczenia na torach PGE Ekstraligi. O miejsce drugiego młodzieżowca powalczą powracający z wypożyczenia Michał Nowiński oraz Kacper Konieczny. W odwodzie trenerzy mają również Piotra Pióro i Krystiana Stefanowa, którzy na jesień uzyskali żużlowy certyfikat.

Dla wszystkich Kibiców, którzy w piątkowy wieczór pojawią się w Galerii Tarnovia będzie to znakomita okazja do spotkania wszystkich zawodników. Nie zabraknie pamiątkowych fotografii, czy autografów.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST