PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Pracowity piątek tarnowskich zawodników

03/20 0:00:00
Redakcja

W piątek w Gimnazjum nr 2 w Tarnowie o godzinie 10:00 odbędzie się kolejne spotkanie zawodników Unii Tarnów z tarnowską młodzieżą. Uczestniczyć w nim będą – Martin Vaculik i Kacper Gomólski.

Z kolei w spotkaniu w Lisiej Górze w tamtejszym Zespole Szkół pojawi się nowy nabytek Unii TarnówKrzysztof Buczkowski wraz z Mateuszem Borowiczem oraz kierownikiem drużyny Pawłem Baranem. Będą to kolejne spotkania mające na celu promocję sportu żużlowego wśród dzieci i młodzieży w regionie tarnowskim.

O godzinie 14:00 gościem w Radiu Kraków będzie Krzysztof Buczkowski, który opowie o planach na najbliższy sezon i kontrakcie z Unią Tarnów.

Po południu tarnowscy zawodnicy odbędą z swój czwarty już w tym sezonie trening przy Zbylitowskiej. Na torze pojawią się wszyscy zawodnicy Jaskółek, poza Gregiem Hancockiem, który w piątek startuje w turnieju pożegnalnym Gary Havelocka. Podobnie będzie także w sobotę. Z kolei Amerykanin pierwsze kółka na tarnowskim obiekcie będzie kręcił w poniedziałek przed oficjalna prezentacją drużyny Unii Tarnów.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez