Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Powstaje szkółka żużlowa Janusza Kołodzieja

12/06/2015 11:45:27
Redakcja

Wychowanek tarnowskiej Unii, medalista Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostw Polski, wielokrotny reprezentant Polski oraz jeden z najskuteczniejszych żużlowców ostatnich lat Janusz Kołodziej zakłada w Tarnowie szkółką żużlową.

Obecnie prowadzone są zapisy do szkółki Janusza. Jeśli masz od 8 do 14 lat i chcesz spełniać swoje marzenia o karierze na torze żużlowym, trenując z Januszem Kołodziejem, w szkółce, która powstała w ramach programu Grupa Azoty Start – dołącz do nas! Czekamy na Twój talent! Informacje i zapisy pod numerem tel. 793-575-675.

Szkółka powstała w ramach programu Grupa Azoty Start, który jest kompleksowym programem sportowo-społecznym, mającym na celu odkrywanie talentów przez wsparcie dzieci i młodzieży, skupionej w klubach sportowych, które marzą o osiąganiu najlepszych wyników w różnych dyscyplinach sportu. Dobry start to dla wielu z nich początek drogi do mistrzostwa i osobistego rozwoju.

Grupa Azoty, zgodnie z zapowiedziami, przeznacza od 2015 r. większe środki finansowe na szkolenie młodzieży, poczuwając się do odpowiedzialności za młode pokolenie sportowców. Grupa Azoty wspiera także szkółkę żużlową działającą w Unia Tarnów ŻSSA oraz rozpoczyna współpracę z UKS Jaskółki – szkółką prowadzoną przez Mirosława Cierniaka. Klub prowadzi zapisy dzieci w wieku 9-14 lat. Więcej informacji na www.jaskolki.tarnow.pl.

Grupa Azoty to największy w Polsce i jeden z największych w Europie koncernów nawozowo-chemicznych. Nasza główna specjalność to nawozy mineralne, ale wytwarzamy też wiele różnych tworzyw i chemikaliów. Grupa Azoty to profesjonalizm, odpowiedzialność i innowacyjność. To siła tworzenia, nakierowana na przyszłość, lecz czerpana z tradycji i lokalnego zakorzenienia.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST