Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Pojechaliśmy na sto procent”

03/06/2013 0:00:00
Redakcja

Sześć punktów i bonus to dorobek punktowy jaki wywalczył wczoraj Kacper Gomólski w wygranym meczu z ekipą Stelmetu Falubazu Zielona Góra. Dobra dyspozycja Gingera ewidentnie przyczyniła się do tego, ze bonus również został w Tarnowie.

Oprócz Kacpra cały zespół Jaskółek spisał się znakomicie, co potwierdza młody zawodnik Unii.– To był bardzo ciężki mecz, ze względu na to, że mieliśmy mnóstwo punktów do odrobienia z pierwszego spotkania. Myślę, że pojechaliśmy na sto procent swoich możliwości. Stąd taki wynik i punkt bonusowy, który trafił w nasze ręce  – powiedział.

Po słabszych występach na początku sezonu motocykle Gingera są już dobrze dopasowane do nawierzchni na torze w Mościcach. – Od meczu z Bydgoszczą nie zmieniałem kompletnie nic. Muszę powiedzieć, że deszcz, który padał dzień wcześniej mi pomógł. W wejściu w pierwszy łuk było nawet troszeczkę ślisko. Mi ta nawierzchnia odpowiadała. Cieszę się, że poprawiłem starty. W ostatnim meczu tutaj w Tarnowie w ogóle mi one nie wychodziły. Teraz było już znacznie lepiej dodał.

Obie ekipy przystąpiły do meczu osłabione. W ekipie gości zabrakło kontuzjowanego Andreasa Jonssona, a wśród gospodarzy nadal zabrakło w składzie Leona Madsena. – Myślę, że nieobecność Andreasa Jonssona niewiele zmieniła, ponieważ u nas brakowało Leona Madsena. Gdyby „AJ” zdobył tutaj dziesięć punktów, to podobną zdobycz miałby Leon. Także siły byłyby w obu przypadkach wyrównane. U nas bardzo dobrze pojechał Patrick Hougaard. Gdyby miał taki występ jak w meczu z Bydgoszczą, to nie zdobylibyśmy punktu bonusowego. Należą mu się więc gratulacje za bardzo dobrą postawę oznajmił.

Już w czwartek czeka tarnowian kolejny mecz ligowy. Tym razem  z zespołem z Częstochowy. – Teraz czekają mnie dwa dni przerwy. Odpocznę trochę w domu. Będę rehabilitował plecy, które jeszcze bolą. Później czeka nas trening w Tarnowie przed spotkaniem z Włókniarzem. Czwartek mecz, a potem nie zwalniamy tempa i jedziemy w sobotę do Niemiec, tam po zawodach na autostradę i do Gniezna na kolejne spotkanie. Szykuje się więc pracowity tydzień – zakończył Kacper Gomólski.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST