Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Piknik rodzinny dla sponsorów i przyjaciół czarnego sportu

07/17 17:24:44
Dawid Duda

W piątek 7 lipca na Stadionie Miejskim w Tarnowie odbył się piknik rodzinny dla sponsorów i przyjaciół czarnego sportu. Wiele atrakcji dla najmłodszych, takich jak gry i zabawy oraz pokazy baniek mydlanych zapewnili animatorzy z grupy Niezły Cyrk.

Dużą popularnością cieszyły się także przejazdy motocyklem do mini żużla, które nadzorował trener Mirosław Cierniak. Zorganizowano także loterie w której rozlosowano zestawy gadżetów klubowych, wejściówki na koncert Disco Pole oraz weekendowy pobyt dla 2 osób w dowolnie wybranym hotelu w Polsce. Z kolei najstarsi uczestnicy pikniku mogli obejrzeć pojedynek barażowy o finał Drużynowego Pucharu Świata. Nie zabrakło także zawodników tarnowskiej drużyny i sztabu trenerskiego. Przez cały czas trwania spotkania wszystkim zebranym towarzyszyła rodzinna atmosfera.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-start

tyskie

NOXY

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

AMS Iveco

Hyundai Karmot

Fundacja u Górala

Lexus Audit

Centrum Sztuki Mościce

Wykonanie strony Internetowej z przez