Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Piknik Olimpijski z udziałem przedstawicieli Jaskółek

12/06/2013 0:00:00
Redakcja

Na tegorocznym Pikniku Olimpijskim pojawili się przedstawiciele Unii Tarnów: dyrektor ds. marketingu Piotr Czuban oraz junior Jaskółek Ernest Koza.

Obaj powiedzieli, że Enea Ekstraliga jest najmocniejszą ligą świata, a nasi zawodnicy należą do absolutnego topu i to właśnie speedwayowi należałoby się miano sportu narodowego! –Polski żużel to najlepsza liga, najlepsi zawodnicy klubowi, najlepsi wychowankowie. A gdy patrzymy na piłkarzy – no cóż, jest słabo. To żużel jest dyscypliną, z której możemy być dumni i to żużel powinien być naszym sportem narodowym! – powiedział Piotr Czuban.

Dyrektor ds. marketingu uważa, że żużel jest perełką wśród wszystkich sportów, zwłaszcza tych motorowych. – Uświadomić społeczeństwu, że ten piękny, emocjonujący sport w którym dużo się dzieje, w którym kultura kibicowania jest na bardzo wysokim poziomie, aby stał się naszą perełką wśród sportów, przede wszystkim wśród sportów motorowych – powiedział.

Piotr Czuban wypowiedział się także o szansach Unii w lidze. – Staramy się, aby zespół, który jest skompletowany, który dobrze funkcjonuje wszedł  do fazy play-off. Pokażemy jeszcze  w końcówce tego sezonu, że jesteśmy waleczną drużyną – zapowiedział.

Na temat wartości zespołu krótko wypowiedział się wychowanego tarnowskiego klubu – Ernest Koza. –Trener Cieślak wiedział co robi, gdy składał taką ekipę, która naprawdę potrafi jechać – powiedział.

Młody junior Jaskółek także uważa, że mamy w Polsce najsilniejszą ligę na świecie. – Enea Ekstraliga jest najmocniejszą ligą na świecie, wszyscy zagraniczni zawodnicy chcą tutaj jeździć – zauważył Ernest Koza.

W dziale Archiwum TV zamieściliśmy nagania video z Pikniku Olimpijskiego.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST