Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Pewna wygrana naszego zespołu – wywiad z trenerem Markiem Cieślakiem

20/05/2013 0:00:00
Redakcja

Wczoraj drużyna Unii Tarnów podejmowała na własnym torze drużynę składywęgla.pl Polonię Bydgoszcz. Jaskółki odniosły wysokie zwycięstwo i dopisały do swojego konta kolejne dwa punkty w tabeli ligowej. Zadowolony z występu swoich podopiecznych był trener Marek Cieślak. Najbardziej chwalił Artema LagutęArtem od początku sezonu spisuje się bardzo dobrze i z każdym meczem jedzie coraz lepiej. To już jego drugi komplet punktów pod rząd – stwierdził z radością.

Trener Jaskółek odniósł się także do występu nowego zawodnika Unii Patricka Hougaarda  – Bardzo się cieszę z pewnej wygranej naszego zespołu, tym bardziej że nie układało się nam w tym sezonie. Dzisiaj jechaliśmy bez Leona Madsena, a w jego miejsce pojechał Patrick Hougaard. Spoglądając na jego zdobycze punktowe w ligach zagranicznych myślałem, że pojedzie lepiej i zdobędzie przynajmniej pięć punktów. Za tydzień wróci do naszej drużyny Leon Madsen, który już we wtorek wystartuje w Szwecji. W Zielonej Górze Jaskółki wystartują w swoim najlepszym składzie – dodał trener

We wczorajszym meczu nie najlepiej pojechał junior Jaskółek Mateusz Borowicz, który z bardzo dobrej strony pokazywał się na treningach. Marek Cieślak zauważa jednak spory postęp u tego zawodnika – Dzisiaj Mateusz Borowicz nie zrobił dużo punktów, ale widzę, że chłopak robi duże postępy. W dzisiejszym meczu, gdy jechał na 3:3 z Januszem Kołodziejem zanotował defekt motocykla i nie utrzymał swojej pozycji – wyjaśnił.

Na koniec trener został zapytany czy zastanawiał się już co zrobić żeby wygrać w Zielonej GórzeTo oni mają się zastanawiać (śmiech). A tak całkowicie poważnie to my jesteśmy aktualnymi Mistrzami Polski, a nie Zielona Góra. Zrobimy wszystko aby ten mecz wygrać i mamy na to duże szanse – zakończył.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST