Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Peter Ljung: „Cała drużyna wykonała swoje zadanie”

13/07/2017 9:48:54
Redakcja

Peter Ljung był zadowolony po niedzielnym spotkaniu, lecz 2 tygodnie przerwy spowodowały, że przytrafiły mu się też słabsze chwile – Mój występ nie był zły, a cała drużyna wykonała swoje zadanie. Sporego pecha miał Kenneth. Nie miałem poważnej jazdy już od dwóch tygodni, dlatego były lepsze i gorsze wyścigi, ale mam nadzieję, że teraz będzie już wszystko tak jak trzeba – powiedział Peter.

Brak punktów w 15 wyścigu wynikał z problemów sprzętowych jakie przytrafiły się Szwedowi na starcie – W moim ostatnim wyścigu straciłem moc w silniku. Nie wiem tak naprawdę co się stało, ponieważ wcześniej wygrałem bieg i nic nie zmienialiśmy. Ale już na starcie poczułem że coś jest nie w porządku – wyjaśnił Ljung.

Według Petera zawodnicy z Gdańska zrobili wszystko co mogli by pojechać jak najlepiej, ale tarnowski tor jest wielkim handicapem dla miejscowych zawodników – Zawodnicy z Gdańska bardzo się starali, ale każdy wie, że tutaj się bardzo ciężko jeździ. Sam po sobie wiem jak ciężko tu znaleźć ustawienia. Robili co mogli, ale nas jest tu po prostu bardzo ciężko pokonać – dodał.

Bardzo dobrą informacją jest to, że problemy z ramieniem po upadku w meczu z Orłem Łódź są już za PeteremZ moim ramieniem jest wszystko w porządku i nie mogę się doczekać kolejnych startów – odparł krótko nasz zawodnik.

Peter nie uważa, żeby tor w Daugavpils był specjalnie trudny, więc liczy tam na dobrą jazdę – Jeździłem kilka razy w Daugavpils w poprzednich sezonach. Generalnie szło mi tam dobrze. Nie uważam, żeby ten tor był jakoś specjalnie trudny. Mam nadzieję, że tak będzie i teraz i zanotuję kolejny dobry mecz – zakończył Peter Ljung.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST