PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Pech Patryka Rolnickiego w Lublinie

06/29 17:09:56
Marcin Michoń

Pechowo zakończył się dla Patryka Rolnickiego występ w Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów w Lublinie. Zawodnik Jaskółek po kolizji z Norbertem Krakowiakiem został odwieziony do szpitala na szczegółowe badania. Na szczęście obyło się bez złamań, a junior ma jedynie ogólne potłuczenia.

Zawody zakończyły się zwycięstwem Dominika Kubery. Pozostałe dwa miejsca na podium zajęli inni zawodnicy z LesznaDaniel Kaczmarek i Bartosz Smektała.

Wyniki:
1. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 13 (2,3,3,3,2)
2. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – 12 (3,1,3,3,2)
3. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 12 (3,3,2,1,3)
4. Oskar Bober (Orzeł Łódź) – 12 (3,2,2,3,2)
5. Robert Chmiel (KS ROW Rybnik) – 9 (3,3,0,2,1)
6. Michał Gruchalski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 8 (2,d,3,0,3)
7. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) – 7 (0,2,3,2,-)
8. Norbert Krakowiak (Get Well Toruń) – 7 (2,3,2,w,-)
9. Kamil Wieczorek (KS ROW Rybnik) – 7 (1,2,1,3,0)
10. Hubert Czerniawski (Stal Gorzów) – 7 (1,1,1,2,2)
11. Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 6 (t,1,1,1,3)
12. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) – 6 (1,0,0,2,3)
13. Alan Szczotka (Stal Gorzów) – 6 (1,2,2,0,1)
14. Marcel Studziński (Stal Gorzów) – 4 (2,1,0,w,1)
15. Kamil Brzeziński (KM Cross Lublin) – 3 (u,w,1,1,1)
16. Damian Stalkowski (Polonia Bydgoszcz) – 1 (w,0,0,1,0)
17. Emil Peroń (KM Cross Lublin) – 0 (0,0,0)
18. Dawid Krzyżanowski (Get Well Toruń) – 0 (w,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Chmiel, Studziński, Karczmarz, Stalkowski (w/u) (Krzyżanowski – w/u)
2. Smektała, Krakowiak, Wieczorek, Peroń (Niedźwiedź – t)
3. Kaczmarek, Gruchalski, Czerniawski, Rolnicki
4. Bober, Kubera, Szczotka, Brzeziński (u)
5. Krakowiak, Szczotka, Studziński, Gruchalski (d/4)
6. Chmiel, Rolnicki, Niedźwiedź, Brzeziński (w/u)
7. Kubera, Wieczorek, Kaczmarek, Stalkowski
8. Smektała, Bober, Czerniawski, Karczmarz
9. Kaczmarek, Bober, Niedźwiedź, Studziński
10. Kubera, Krakowiak, Czerniawski, Chmiel
11. Gruchalski, Smektała, Brzeziński, Stalkowski
12. Rolnicki, Szczotka, Wieczorek, Karczmarz
13. Wieczorek, Czerniawski, Brzeziński, Studziński (w/s)
14. Kaczmarek, Chmiel, Smektała, Szczotka
15. Bober, Rolnicki, Stalkowski, Krakowiak (w)
16. Kubera, Karczmarz, Niedźwiedź, Gruchalski
17. Smektała, Kubera, Studziński, Peroń
18. Gruchalski, Bober, Chmiel, Wieczorek
19. Niedźwiedź, Czerniawski, Szczotka, Stalkowski
20. Karczmarz, Kaczmarek, Brzeziński, Peroń

Biegi dodatkowe:
O 3 miejsce w klasyfikacji generalnej: Kubera, Smektała
O 1 miejsce w klasyfikacji generalnej: Bober, Kaczmarek

Klasyfikacja generalna:
1. Oskar Bober – 25 (13+12+3)
2. Daniel Kaczmarek – 25 (13+12+2)
3. Dominik Kubera – 24 (11+13+3)
4. Bartosz Smektała – 24 (12+12+2)
5. Rafał Karczmarz – 18 (12+6)
6. Sebastian Niedźwiedź – 17 (11+6)
7. Kamil Wieczorek – 16 (9+7)
8. Robert Chmiel – 14 (9+5)
= Hubert Czerniawski – 14 (7+7)

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez