PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Patryk Rolnicki bez awansu w Świętochłowicach!

06/19 20:26:20
Marcin Michoń

Zwycięstwem Przemysława Pawlickiego zakończył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Świętochłowicach. Ponadto awans wywalczyli również Janusz Kołodziej, Daniel Jeleniewski, Krystian Pieszczek, Mateusz Szczepaniak i Dawid Lampart.

Patryk Rolnicki z dorobkiem trzech punktów został sklasyfikowany dopiero na piętnastym miejscu.

Wyniki:
1. Przemysław Pawlicki (Cash Broker Stal Gorzów) – 13 (3,3,2,2,3)
2. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – 12 (3,3,3,3,w)
3. Daniel Jeleniewski (Speed Car Motor Lublin) – 12 (3,2,2,3,2)
4. Krystian Pieszczek (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 11 (3,2,1,2,3)
5. Mateusz Szczepaniak (Arge Speedway Wanda Kraków) – 10 (0,3,3,2,2)
6. Dawid Lampart (Stal Rzeszów) – 9+3 (1,2,0,3,3)
——————————————————–
7. Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 9+2 (1,1,3,2,2)
——————————————————–
8. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 9+d (2,3,w,1,3)
9. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław) – 7 (0,0,3,3,1)
10. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 5 (2,0,1,1,1)
11. Mirosław Jabłoński (GTM Start Gniezno) – 5 (0,1,2,1,1)
12. Ernest Koza (Arge Speedway Wanda Kraków) – 5 (1,d,1,1,2)
13. Rafał Okoniewski (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 4 (2,d,2,-,-)
14. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń) – 3 (1,1,1,d,-)
15. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 3 (2,1,d,d,w)
16. Patryk Dolny (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) – 2 (0,2,u,d,d)
17. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 0 (d,w)
18. Edward Mazur (Orzeł Łódź) – 0 (d)

Bieg po biegu:
1. Pawlicki, Kubera, Gomólski, Szczepaniak
2. Jeleniewski, Dróżdż, Lampart, Jabłoński
3. Pieszczek, Okoniewski, Koza, Jędrzejak
4. Kołodziej, Rolnicki, Kaczmarek, Dolny
5. Pawlicki, Dolny, Jabłoński, Koza (d4)
6. Kubera, Lampart, Rolnicki, Okoniewski (d4)
7. Szczepaniak, Pieszczak, Kaczmarek, Drózdż
8. Kołodziej, Jeleniewski, Gomólski, Jędrzejak
9. Kołodziej, Pawlicki, Pieszczek, Lampart
10. Jędrzejak, Jabłoński, Kaczmarek, Kubera (w/u)
11. Szczepaniak, Jeleniewski, Koza, Rolnicki (d4)
12. Gomólski, Okoniewski, Dróżdż, Dolny (u3)
13. Jędrzejak, Pawlicki, Dróżdż, Rolnicki (d4)
14. Jeleniewski, Pieszczek, Kubera, Dolny (d4)
15. Kołodziej, Szczepaniak, Jabłoński, Zgardziński (d4)
16. Lampart, Gomólski, Koza, Kaczmarek (d4)
17. Pawlicki, Jeleniewski, Koza (d3)
18. Kubera, Koza, Dróżdż, Zgardziński (w/2min), Kołodziej (w/2min)
19. Lampart, Szczepaniak, Jędrzejak, Dolny (d4)
20. Pieszczek, Gomólski, Jabłoński, Rolnicki (w/2min)

Bieg dodatkowy o 6. miejsce:
21.
Lampart, Gomólski, Kubera (d3)

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez