Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Patryk Rolnicki bez awansu w Świętochłowicach!

06/19/2017 20:26:20
Redakcja

Zwycięstwem Przemysława Pawlickiego zakończył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Świętochłowicach. Ponadto awans wywalczyli również Janusz Kołodziej, Daniel Jeleniewski, Krystian Pieszczek, Mateusz Szczepaniak i Dawid Lampart.

Patryk Rolnicki z dorobkiem trzech punktów został sklasyfikowany dopiero na piętnastym miejscu.

Wyniki:
1. Przemysław Pawlicki (Cash Broker Stal Gorzów) – 13 (3,3,2,2,3)
2. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – 12 (3,3,3,3,w)
3. Daniel Jeleniewski (Speed Car Motor Lublin) – 12 (3,2,2,3,2)
4. Krystian Pieszczek (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 11 (3,2,1,2,3)
5. Mateusz Szczepaniak (Arge Speedway Wanda Kraków) – 10 (0,3,3,2,2)
6. Dawid Lampart (Stal Rzeszów) – 9+3 (1,2,0,3,3)
——————————————————–
7. Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 9+2 (1,1,3,2,2)
——————————————————–
8. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 9+d (2,3,w,1,3)
9. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław) – 7 (0,0,3,3,1)
10. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 5 (2,0,1,1,1)
11. Mirosław Jabłoński (GTM Start Gniezno) – 5 (0,1,2,1,1)
12. Ernest Koza (Arge Speedway Wanda Kraków) – 5 (1,d,1,1,2)
13. Rafał Okoniewski (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 4 (2,d,2,-,-)
14. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń) – 3 (1,1,1,d,-)
15. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 3 (2,1,d,d,w)
16. Patryk Dolny (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) – 2 (0,2,u,d,d)
17. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 0 (d,w)
18. Edward Mazur (Orzeł Łódź) – 0 (d)

Bieg po biegu:
1. Pawlicki, Kubera, Gomólski, Szczepaniak
2. Jeleniewski, Dróżdż, Lampart, Jabłoński
3. Pieszczek, Okoniewski, Koza, Jędrzejak
4. Kołodziej, Rolnicki, Kaczmarek, Dolny
5. Pawlicki, Dolny, Jabłoński, Koza (d4)
6. Kubera, Lampart, Rolnicki, Okoniewski (d4)
7. Szczepaniak, Pieszczak, Kaczmarek, Drózdż
8. Kołodziej, Jeleniewski, Gomólski, Jędrzejak
9. Kołodziej, Pawlicki, Pieszczek, Lampart
10. Jędrzejak, Jabłoński, Kaczmarek, Kubera (w/u)
11. Szczepaniak, Jeleniewski, Koza, Rolnicki (d4)
12. Gomólski, Okoniewski, Dróżdż, Dolny (u3)
13. Jędrzejak, Pawlicki, Dróżdż, Rolnicki (d4)
14. Jeleniewski, Pieszczek, Kubera, Dolny (d4)
15. Kołodziej, Szczepaniak, Jabłoński, Zgardziński (d4)
16. Lampart, Gomólski, Koza, Kaczmarek (d4)
17. Pawlicki, Jeleniewski, Koza (d3)
18. Kubera, Koza, Dróżdż, Zgardziński (w/2min), Kołodziej (w/2min)
19. Lampart, Szczepaniak, Jędrzejak, Dolny (d4)
20. Pieszczek, Gomólski, Jabłoński, Rolnicki (w/2min)

Bieg dodatkowy o 6. miejsce:
21.
Lampart, Gomólski, Kubera (d3)

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST