Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Osiem oczek Rolnickiego w Opolu

08/20/2015 21:53:46
Redakcja

Zwycięstwem Kacpra Woryny zakończył się drugi Turniej Zaplecza Kadry Juniorów w Opolu. Na podium znaleźli się również Kamil Wieczorek i Bartosz Smektała.

Nieco lepiej niż w środę spisał się Patryk Rolnicki. Wychowanek Unii Tarnów na swoim koncie zapisał osiem punktów co dało mu siódmą pozycję.

Wyniki:
1. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) – 13 (3,3,3,1,3)
2. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) – 11 (2,0,3,3,3)
3. Bartosz Smektała (Unia Leszno) – 11 (2,3,2,1,3)
4. Krystian Rempała (Stal Rzeszów) – 10 (3,2,2,1,2)
5. Dominik Kubera (Unia Leszno) – 9 (3,3,3,0,0)
6. Sebastian Niedźwiedź (Orzeł Łódź) – 9 (2,1,1,3,2)
7. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) – 8 (w,2,w,3,3)
8. Mike Trzensiok (GKM Grudziądz) – 8 (1,3,w,2,2)
9. Damian Dróżdż (Sparta Wrocław) – 8 (1,2,2,3,w)
10. Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik) – 8 (2,1,2,2,1)
11. Oskar Bober (Motor Lublin) – 7 (1,0,3,2,1)
12. Daniel Kaczmarek (Speedway Wanda Kraków) – 7 (w,2,1,2,2)
13. Dawid Wawrzyniak (Start Gniezno) – 3 (3,0,0,0,0)
14. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) – 3 (1,1,0,0,1)
15. Norbert Krakowiak (ŻKS Ostrovia Ostrów) – 3 (0,1,1,1,d)
16. Przemysław Portas (Włókniarz Częstochowa) – 2 (0,0,1,d,1)

Bieg po biegu:
1. Kubera, Niedźwiedź, Trzensiok, Kaczmarek (w)
2. Wawrzyniak, Chmiel, Bober, Portas
3. Wieczorek, Rempała, Karczmarz, Rolnicki (w)
4. Woryna, Smektała, Dróżdż, Krakowiak
5. Kubera, Rolnicki, Krakowiak, Wawrzyniak
6. Woryna, Rempała, Niedźwiedź, Portas
7. Smektała, Kaczmarek, Karczmarz, Bober
8. Trzensiok, Dróżdż, Chmiel, Wieczorek
9. Kubera, Dróżdż, Portas, Karczmarz
10. Wieczorek, Smektała, Niedźwiedź, Wawrzyniak
11. Woryna, Chmiel, Kaczmarek, Rolnicki (w)
12. Bober, Rempała, Krakowiak, Trzensiok (w)
13. Wieczorek, Bober, Woryna, Kubera
14. Niedźwiedź, Chmiel, Krakowiak, Karczmarz
15. Dróżdż, Rempała, Kaczmarek, Wawrzyniak
16. Rolnicki, Trzensiok, Smektała, Portas (d)
17. Smektała, Rempała, Chmiel, Kubera
18. Rolnicki, Niedźwiedź, Bober, Dróżdż (w)
19. Wieczorek, Kaczmarek, Portas, Krakowiak (d)
20. Woryna, Trzensiok, Karczmarz, Wawrzyniak

Bieg o trzecie miejsce w dwudniowej klasyfikacji:
21. Wieczorek, Kubera

źródło: SportoweFakty.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 


Muszynianka

Powiat Tarnowski

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST