PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Okiem Kibica – wypowiedzi Kibiców po meczu z Toruniem

08/18 0:00:00
Redakcja

Podtrzymując tradycję, zapytaliśmy Kibiców z Tarnowa o opinie po dzisiejszym meczu. Przypomnijmy, że Jaskółki awansowały do fazy Play Off.

Mariusz Z:
Dzisiejsze zawody zaliczę do jednych z ciekawszych w tym sezonie na naszym torze.  Cieszy, że Vaculik powraca do formy. Szkoda tylko Artema. Na szczęście w Lesznie padł korzystny dla nas wynik. Cieszymy się z Play Off. Teraz wszyscy jedziemy na Falubaz!

Konrad O.:
Bardzo ładne zawody dziś odbyły się w Tarnowie. Jestem bardzo zadowolony z wyniku i jazdy Martina Vaculika.  Jedyna rzecz, która mnie zawiodła to Janusz Kołodziej, który musiał zawalić zepsuć jeden wyścig w meczu na własnym torze.

Ewa M.:
Fantastyczne zawody w wykonaniu naszych zawodników. Gołym okiem było widać, że zawodnicy podeszli bardzo ambitnie do dzisiejszych zawodów. Cieszę się bardzo, że mamy awans do Play Off. W rundzie finałowej możemy być bardzo groźni i dużo namieszać!

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez