Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Okiem Kibica

05/05 0:00:00
Redakcja

Po bardzo emocjonującym spotkaniu w derbach Południa poprosiliśmy kibiców Jaskółek o krótki komentarz po meczu.

Piotr Z.
Wygraliśmy mecz, a na trybunach była naprawdę wspaniała atmosfera! Zawodnicy objechali świetne zawody, a emocje trzymały do ostatniego piętnastego biegu. Warto było poświęcić swój czas i pojechać z kibicami do Rzeszowa aby obejrzeć ten mecz!

Rafał B.
Co tu dużo mówić. Pokazaliśmy pazur! Głęboko wierzę, że nasza drużyna pokaże jeszcze swoją prawdziwą siłę i w kolejnych meczach będziemy walczyć o czołowe lokaty w tabeli. Atmosfera w klatce gości była naprawdę wspaniała! Pozdrawiam całą ekipę z autokaru nr 4.

Konik
Niech żałują ci, co nie wybrali się do Rzeszowa! Mimo ostatnich niepowodzeń naszej drużyny to ja cały czas w nią wierzyłem. Cały czas potwierdzam, że na południu bez zmiany, Unia Pany!

Karolina N.
Bardzo się cieszę z dzisiejszego zwycięstwa. Pozostaje żałować zeszłotygodniowego wyniku z Gorzowem, ale nasi zawodnicy pokazali, że derby są najważniejsze i wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności. Bardzo chciałam im podziękować za zwycięstwo!

Yoda
Zawsze wierzyłem w naszą drużynę od samego początku! Pozytywnie w dzisiejszym meczu zaskoczył mnie Artem Łaguta. Większe oczekiwania miałem wobec Janusza Kołodzieja, ale cieszę się, że nasza drużyna wygrała dzisiejszy mecz.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

eska

Wykonanie strony Internetowej z przez